Skocz do zawartości
azgan

Microsoft GAME PASS - wszystko o grach w abonamencie

Rekomendowane odpowiedzi

Cities bez DLC jest teraz cienkie jak sik pająka.

 

Swoją drogą chyba z 1,5 roku nie grałem, ciekawe, czy wszystkie mody nadal działają :o

Z tego co widzę Road Anarchy, wymiarowanie, dodatkowe rodzaje ulic i ten najbardziej zaawansowany na ruch drogowy tak, więc powinno być ok, tylko pędzel do drzew ponoć niewspierany (ten, którego używałem).

Dlatego takie gry tylko ze wsparciem Workshop na Steam, bo wtedy można jakoś znieść konieczność modowania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Przecież Cities Skylines jest już w Game Pass od jakiegoś czasu.. Grałem w to pare dni temu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest, ale w konsolowym abo. Teraz trafi i na PC.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Aaa faktycznie.. :thumbup:

Edytowane przez Azazell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W którym miejscu na dysku XGP instaluje gry ? Nie mogę się dopatrzyć na dysku, albo ślepy jestem, w opcjach programu jest tylko wybór dysku zamiast dokładniej ścieżki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo instaluje bezpośrednio na dysku, tworzy kilka katalogów (DeliveryOptimalization, User, ProgramFiles, WindowsApps, WpSystem, WUDownloadCache)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie orientujesz się w którym miejscu będą pliki exe ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w Apps, ale nie miałem potrzeby sprawdzać.

Oczywiście wiesz, że żeby coś zobaczyć, trzeba sobie przyznać pełne uprawnienia dostępu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta pliki exe i pliki główne są w katalogu WindowsApps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba w Apps, ale nie miałem potrzeby sprawdzać.

Oczywiście wiesz, że żeby coś zobaczyć, trzeba sobie przyznać pełne uprawnienia dostępu?

Ta pliki exe i pliki główne są w katalogu WindowsApps

Jasne plik już namierzony, chciałem sobie dodać plik exe Metro Exodus do RivaTuner i zrobić blokadę na 55 klatek, ale nie da się tego pliku dodać, mimo przyznanych pełnych praw.

 

dXFECBK.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, wywaliło mi jakiś błąd podczas grania w Gears5 (niestety nie zerknąłem jaki) i teraz nie mogę gry odpalić. Już kiedyś mi się to przydarzyło, ale w apce byłą opcja o ponownej instalacji, czy jakoś tak i się naprawiło. Teraz też się pojawiła przez chwilę ta opcja, ale po ponownym uruchomieniu XGPPC już nic nie ma i w miejscu "więcej akcji" mam już tylko: zobacz szczegóły/przenieś do góry/pokaż dostępne dodatki.

Mam też inna grę zainstalowaną, która odpala normalnie. Macie jakieś wskazówki, spotkaliście się z podobnym problemem?

 

Edit:

 

Ok, uporałem się, 1000 kliknięć i grzebanie, a wpadłem na to przypadkiem, okazało się że w Microsoft Store wisi aktualizacja do Gearsów 4,2GB, po jej ściągnięciu wszystko wróciło do normy.

Apka ni w ząb o tym się nie zająknęła. Choć to wciąż (nie wiedzieć czemu) wersja beta -dramat...

Edytowane przez bAterion

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem, jak usuwam gry z xbox game pass to mi nie zwalnia miejsca, gra znika, a dysk dalej pełny. Jakieś porady?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Outer worlds bedzie na pc? jak tak to w jakiej wersji abonamentu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie, dlaczego miałoby nie być? Jest tylko jedna wersja abonamentu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy się jest 3 wersje i gra będzie w każdej

 

Ultimate PC + konsola + Gold

PC

Konsola

 

 

 

B4Qg9kE.png

 

 

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że będzie, dlaczego miałoby nie być? Jest tylko jedna wersja abonamentu.

No wlasnie nie, z tego co ja widze to sa dwie wersje. Jeszcze nie raz pisza, ze cos tam jest w abo a potem sie okazuje, ze jest ale na konsoli. Dzieki za info.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry wydawane przez Microsoft zawsze trafiają do obu. The Outer Worlds oficjalnie nie jest, ale wiadomo, po przejęciu Obsidianu negocjacje z Take-Two był łatwiejsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Do niedawna aplikacja Xbox działała u mnie bez zarzutu, niestety teraz mam problem z grami, w których występuje funkcja autozapisu. W Gears 5 zaraz po prezentacji fabuły poprzedniej części wyskakuje błąd 0x00001ced, natomiast w Blair Witch dostaję informację, że nie został wybrany żaden profil i grę mogę kontynuować, ale bez możliwości zapisu... Czy ktoś napotkał na podobny problem? Próbowałem już naprawy/resetu aplikacji xbox oraz gier, ponowna instalacja również nie rozwiązała problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie nie, z tego co ja widze to sa dwie wersje. Jeszcze nie raz pisza, ze cos tam jest w abo a potem sie okazuje, ze jest ale na konsoli. Dzieki za info.

Pisałeś o PC, a na PC jest tylko jeden abonament, nie ma podstawowego i Premium, jak na przykład w Originie czy Uplay+ - w takim rozumieniu jeden.

Lukadd już wyjaśnił, więc nie będę się powtarzał.

 

Gamepass na PC i konsole to co innego. Tylko niektóre tytuły się pokrywają, oferta na komputerach nie jest też tak bogata. Są inne umowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

The Outer Worlds w XGP dalej za 18 zł w promo czy już normalna cena będzie ?

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma żadnych informacji, kiedy MS zamierza przejść na normalną cenę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... u mnie w becie pisze, że moja subskrypcja niedługo wygaśnie i że muszę ją odnowić. Gdzie na stronie jest to okno, gdzie mogę sprawdzić, do kiedy mam Game Passa? Na głównej pisze mi tylko, żebym dołączył do GP, a przecież opłacam już od czerwca.

 

"Twoja subskrypcja niedługo wygaśnie. Nie strać dostępu. Odnów już dziś."

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"18,99 zł co miesiąc, następna opłata dnia 12.10.2019 za pomocą MasterCard"

 

Nie widać, jakby miała ulec wygaśnięciu. Może chodzi im o to, że zmieni się cena na 40 zł i wtedy będzie trzeba ponownie potwierdzić subskrypcję?

 

W aplikacji pisze, że automatyczne odnowienie nastąpi 19.10.2019.

Edytowane przez lis22

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...