Skocz do zawartości
azgan

Microsoft GAME PASS - wszystko o grach w abonamencie

Rekomendowane odpowiedzi

Temat jest o Game Pass for PC, a nie for Console. Żadna z tych gier nie będzie dostępna w abo pecetowym.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to abo konsolowego XGP będą wiedzieć, oni tematu nie mają. ;) Szkoda, że to nie PC. Chętnie bym ograł Bloodstained: Ritual of the Night.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że moje dwie zaległości z listy must have na PC zgarnę, Kingdom Come: Deliverance i Metro Exodus :thumbup: a podobno za miesiąc The Outer Worlds :lovin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

To teraz jak złapać kolejną tanią promocję na Game Pass ;) Aby mieć Outer Worlds hm :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam do czerwca za darmo. Więc spokojnie sobie ogarnę te gierki.

Skończę te New Dawn i zabieram się za Gearsy5.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To sobie ładnie nastukałeś abo :E. Mi się nie chciało, ale i tak co chwilę wychodzą kolejne promocje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To tylko 3 emaile, 3 kody. 3 miechy miałem z vouchera za kupno Ryzena.

Każdy kod co rozdawali za darmo, dawał zamiast 1 miesiąc, dwa miesiące, 3 emaile= 6 miesięcy za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat jest o Game Pass for PC, a nie for Console. Żadna z tych gier nie będzie dostępna w abo pecetowym.

No to abo konsolowego XGP będą wiedzieć, oni tematu nie mają. ;) Szkoda, że to nie PC. Chętnie bym ograł Bloodstained: Ritual of the Night.

Zrzut-ekranu-58.png

 

:cool: :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaskoczenie, żadnego oficjalnego infa nie było, a pozostałe gry nie są dostępne. Jakiś błąd czy ktoś się pospieszył?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z twitta: "Our favorite ritual is dropping new games and surprise games, so here’s one of each." No to masz niespodziankę. :D

 

Tak już było wcześniej. Niezapowiedziane gry lądują do XGP. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podobno za miesiąc The Outer Worlds :lovin:

 

Też czekam ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją rozmach, skurwisyny! :E

 

A wszystko po to, by docelowo uczynić nieopłacalnymi gry single i zostawić tylko abonamentowe gry-usługi w stylu ubiboxów...

(Chociaż akurat te tytuły wyżej to starocie albo nisza - Saints, DiRT - ewentualnie wybrakowane podstawki bez tony DLC - Cities)

 

No chyba, ze myk jest taki, by kasą z jednej gałęzi działalności inwestować inną i w ten sposób przyciągać wszystkich (patrz exy epica z Fortnite, tutaj ogólnie kasa MS... coś jak finansowanie filharmonii z koncertów disco-polo)

Edytowane przez Zas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bad North jest z 2018, nie taka stara gra. Dirt 2 z 2019. Do reszty się zgodzę, ale i tak nie grałem to chętnie sprawdzę. Tytuły te raczej na długie zabawy, zwłaszcza Cities: Skylines wydaje się być bardzo rozbudowana. Także chyba lepiej wybrać kupno niż abo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moją rozmach, skurwisyny! :E

 

A wszystko po to, by docelowo uczynić nieopłacalnymi gry single i zostawić tylko abonamentowe gry-usługi w stylu ubiboxów...

(Chociaż akurat te tytuły wyżej to starocie albo nisza - Saints, DiRT - ewentualnie wybrakowane podstawki bez tony DLC - Cities)

 

No chyba, ze myk jest taki, by kasą z jednej gałęzi działalności inwestować inną i w ten sposób przyciągać wszystkich (patrz exy epica z Fortnite, tutaj ogólnie kasa MS... coś jak finansowanie filharmonii z koncertów disco-polo)

No ja przeszedłem z passem Gears 5, Metro Exodus , Forza Horizon 4 a teraz będę sie zabierał za Preya, Kingdom Come, może Football Manager i tyle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bajka, nie kupowałem Dirta 2 bo czekałem, aż go polataja, a teraz ogram w passie :D

 

Cities ograłem w Ea access, spoko gra, ale jak dla mnie to zbudować jedno wielkie miasto, pobawić się i można zapomnieć o tej grze.

Edytowane przez lukadd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirt2 mam z zakupu na cdkeys, gdzie był bug, i kupując Dirt1 dawali kody na Dirt2, więc mam za ok 20zł+ szybko nie stanieje do takiej kwoty. Ale super, że dodają tak "grube" gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy Dirt Rally 2.0 to taka gruba gra, raczej jak wyżej, mocno niszowa. All-time peak na Stemie to lekko ponad 3 tysiące graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...