Skocz do zawartości
-arek-

Telefon do 1500-1600zł może być używany.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Zastanawiam się na zmianą LG G6 na coś lepszego do max 1500-1600 i może być używany. G6 zostaje w rodzinie.

Ogólnie z G6 jestem zadowolony, ale do zmiany zmusza mnie cichy głośnik(kilka ważnych telefonów przepadło), średni aparat(po g4 zawód) no i może bateria mogłaby dłużej trzymać.

 

Na czym zależy mi w nowym telefonie:

-lepszy aparat. Na g4 robiłem bardzo dużo zdjęć, a po zmianie juz duzo rzadziej.[najlepiej jakby był szerokokątny z którego często korzystam]

-lepsza bateria

- lepszy zasięg

- LEPSZY głośniejszy GŁOŚNIK

-używany/nowy max do 1600zł, bo i tak za rok kolejna wymiana więc nie ma sensu kupowania flagowcow ktore szybko tracą na wartości.

*kamera do selfie mnie nie interesuje.

 

Przeglądałem stronki/serwisy i zastanawiam się nad:

1.LG v30/g7 -lepsze aparaty -szeroki kąt -większy wyświetlacz -bateria(w g7 może być podobnie do obecnego) do max. 1200zl powinienem coś ciekawego na gwarancji z przedłużenia/sklepu trafić nawet nowe.

2.MI9. zawsze chciałem coś od xiaomi, ale słabe aparaty mnie odrzucały.

3.K20+ czekam na polskie recenzje.

4.Huawei p20 pro - podobno dobra bateria -dużo lepszy aparat od obecnego -glosniki na plus - bardzo szkoda że nie ma szerokokatnego

5. Może jakiegoś iPhone nad którym zawsze myślałem.

6.Cos innego ciekawego?

 

W sumie zastanawiam się nad przeczekaniem do 2020 i kupnem w normalnej cenie flagowca z 2019 bez modowania obecnego telefonu lub zmodowaniem g6 i wgraniem moda na głośnik. Kiedyś każdy mój flagowy telefon do momentu zakupu HTC M7 miał zmodowany Soft.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

V30 będzie ok, wystarczy na nowy.

Z używanych szukaj HTC u11 plus, aczkolwiek nowy jest za 1800zl.

Nic nie zagra lepiej jak ww, aparaty lepsze, bateria równiez z czego w HTC jest jedną z najlepszych.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze huawei mate 20 ? Ma szerokokątny aparat podobno bateria nawet do 8-9h sot.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A moze huawei mate 20 ? Ma szerokokątny aparat podobno bateria nawet do 8-9h sot.

 

bardzo dobry wybór , może audio nie jest jakiś super ale aparaty , ekran , bateria itd to świetny poziom. Był chyb po 1600zł w komputroniku za tą cenę mega fon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecę P20 PRO, tak jak piszesz dobry aparat i bateria. Jedyne czego mi brakuje to rozbudowy o kartę SD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...