Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,posiadam słuchawki HyperX Cloud Alpha, moja zintegrowana karta dźwiękowa którą jest ALC 1220 na płycie ASrock z370 Extreme 4 nie wykorzystuje w pełni potencjału tych słuchawek (jakieś 60%) i mam wolną gotówkę jakieś 200zl na wzmacniać do nich. Może być używane.

Chciałbym coś wyglądem podobnego do tego

 

https://www.morele.net/karta-dzwiekowa-creative-omni-surround-5-1-70sb156000002-609904/

 

Proszę podać kilka propozycji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,posiadam słuchawki HyperX Cloud Alpha, moja zintegrowana karta dźwiękowa którą jest ALC 1220 na płycie ASrock z370 Extreme 4 nie wykorzystuje w pełni potencjału tych słuchawek (jakieś 60%) i mam wolną gotówkę jakieś 200zl na wzmacniać do nich. Może być używane.

Chciałbym coś wyglądem podobnego do tego

 

Sprawdź produkt w sklepach (oryginalny link usunięty automatycznie na prośbę sklepu do którego prowadził)

 

Proszę podać kilka propozycji.

 

 

https://www.asrock.c...reme4/index.asp

 

TI® NE5532 Premium Headset Amplifier https://i.stack.imgur.com/wxY0N.png

Impedance Sensing on Rear Out Port

 

120dB SNR DAC

 

PCB Isolate Shielding

Individual PCB Layers for R/L Audio Channel

 

Nichicon Fine Gold Series Audio Caps

 

 

 

 

Wybacz, ale chyba żartujesz? :) 60ohm słuchawki są za trudne dla tej płyty? Możesz zainstalować dedykowany soft do integry może dojdzie Ci opcja manualnego wyboru wzmocnienia zamiast zostawiać to w automacie. Ja akurat nie używam integry bo mialem dobrego dedyka. Ale Dźwiękówka w mojej płycie nie szumi, nie trzeszczy, gra bardzo dobrze.

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... moja zintegrowana karta dźwiękowa którą jest ALC 1220 na płycie ASrock z370 Extreme 4 nie wykorzystuje w pełni potencjału tych słuchawek (jakieś 60%)

Na jakiej podstawie twierdzisz, że ta wbudowana karta dźwiękowa wykorzystuje słuchawki w 60%, a nie np w 75%, czy 90% ?

Z mojego doświadczenia, jeśli płyta ma porządniejsze dedykowane audio (tak jak w tym wypadku), to do 200zł raczej nie znajdziesz czegoś znacząco lepszego, co najwyżej porównywalnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie :)

 

Sam mam ROG Thunderbolt Audio (xonara), coś pomiędzy Xonarem D2/D2x a STXem/ST.

 

Mam też Z370 Extreme4 jak autor tematu. Różnica między dedykowaną karta a integrą moim zdaniem jest nie warta wydawania kasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

del. ( zawieszające sie forum )

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Informacje że wykorzystuje jakieś 60% dostałem od kolegi... Nie znam się zbytnio na tym m,dziękuję wszystkim za wypowiedzi,pozdrawiam! Do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...