Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Siema.

 

Czy dysk m2 sata da radę złe włożyć :D? Czy żeby działał i był widoczny w systemie jest tylko jedna możliwość osadzenia go w slocie ?

Mam dysk jakiś goodram z promocji x kom niedawno. Z jednej strony jest naklejka na kościach , której nie wiem czy zdejmować :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak górą do góry?  Odwrotnie dołem do dolu.

 

A jeszcze lepiej tak jak jest w instrukcji w miejsce jakie jest wskazane w instrukcji. Musi pasować protokół Sata lub NVME i klucz, czyli wciecie.

Edytowane przez Minciu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest akurat dysk z dwoma wcięciami :) inaczej. Jakby bul zle wsadzony to by nie był wykrywany ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odwrotnie to chyba młotkiem musiałbyś go wbijać. Nie sprawdzałem ale wątpię żeby było inaczej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk ma na pcb oznaczony pierwszy pin (biały trójkąt)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dysk ogólnie działa, ale wydawało mi się, ze na dwa sposoby się dało włożyć. Moja uwagę zwróciło tez to, ze ma niskie transfery np. 400/50 wiec pomyślałem o sposobie montażu. A może to po prostu wina dysku lub płyty z97, która działa tak, ze wyłącza mi 2 sata te niby szybsze.

 

No nic. Dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem i wychodzi na to, że wszystko w porządku tym razem. Powtarzałem test kilkukrotnie. Może coś poprzestawiałem, a może problemem była stara już klawiatura bezprzewodowa Microsoftu ( takie podejrzenia mam, ponieważ np. adapter bt na usb i podłączenie pada od Xone powodowało bardzo duże zacięcia w grach i wadliwe działanie pada, więc pomyślałem, że może coś u mnie się gryzie na usb )

 

W każdym razie ostanio wszystko jest dobrze, co tłumacze sobie właśnie odłączeniem tej klawiatury usb :)

 

Jeden wynik tylko był trochę gorszy a mianowicie:

 

https://imgur.com/a/5Z9oHmg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...