Skocz do zawartości
Tagir

Telefon używany 500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć i czołem.

Mam już dość wymieniania szybki w moim Xiaomi Note 4, tak średnio sobie wymieniałem co 4 miesiące (a tu kulka ASG, Spadł itp itd). Nie jestem zwolennikiem drogich telefonów więc zawsze kupuję używki. I szukam czegoś teraz z dobrym aparatem i baterią (jak na tą cenę). Budżet ok 400-500 zł, myślę o:

 

-Samsungu S6

 

-Redmi S2

 

-Honor 8X

 

Może ktoś coś? Rozważę też inne propozycję, oczywiście jestem bardzo zadowolony z XN4 i jego naprawa wyniesie mnie 70 zł i to jest najtańsza opcja ale szukam alternatywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy cool 1 dual lub leree z allegro za 500zl

 

W uzywanym, w szczególności Galaxy s6 zapomnij o dobrej baterii. Cool jest pod każdym względem lepszy od rn4, to w sumie był jego główny konkurent.

Aha, aparat i bateria są dobre nie tylko na swoją cenę, ale ogólnie sa dobre ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem z cool1 dual z tego co przejrzałem internet, (może się mylę) kiepski support softu. Ma nie stabilną wersję androida 7.0.1 i w sumie tylko tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

z xiaomi jakis redmi 5a 6a ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyny problem z cool1 dual z tego co przejrzałem internet, (może się mylę) kiepski support softu. Ma nie stabilną wersję androida 7.0.1 i w sumie tylko tyle.

 

Żartujesz chyba. Mam cool 1, zaktualizowałem go do softu leree i nigdy nie zaliczył resetu czy najmniejszych problemów z działaniem. Wrzucałem nawet filmik jak działa z kilkudziesięcioma apkami w pamieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedzi, udało się wyhaczyć S7 Edgde za 360 zł wiec chyba nie jest źle z uszkodzoną szybką ale to już sobie wymienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...