Forum PCLab.pl: Jak zagadać do obcej dziewczyny - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

• (5 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Jak zagadać do obcej dziewczyny Oceń temat: -----

#41 Użytkownik jest niedostępny   jagular 

• Złote, a skromne
  • PipPipPipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 06:28

Zobacz postSplendor_97, o 14 Czerwiec 2019 - 22:22, napisał(a):

Problem w tym,że na tym forum jest niewiele kobiet :)

Poza forum świat też istnieje ;)

#42 Użytkownik jest niedostępny   Splendor_97 

• Człowiek z Zasadami
  • PipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 08:45

Zobacz posthenryk nowak, o 15 Czerwiec 2019 - 04:22, napisał(a):

Nie przesadzajmy o dobrej pracy i mieszkaniu, nie każda kobieta to materialistka, wiadomo, że matoła nie zechce, chyba, że sama jest matolica, ale liczy się wiele innych rzeczy. A jak ktoś nie jest ogarnięty, to ma problem.

Trzeba wiedzieć również o tym że np.dobra praca czy własne mieszkanie i tym podobne rzeczy,które osiągnąłeś ciężką pracą bardzo często łączy się z poczuciem bezpieczeństwa,które dla kobiet stanowi akurat bardzo ważny aspekt

Zobacz postjagular, o 15 Czerwiec 2019 - 07:28, napisał(a):

Owszem,ale ja bardzo szanuję swoją prywatność.
W internecie jesteś w miarę anonimowy,o ile ktoś ciebie nie zdemaskuje

Zobacz posthenryk nowak, o 15 Czerwiec 2019 - 04:22, napisał(a):

Ja bym ten temat zamknął.

Również jestem za zamknięciem tematu,tutaj prawdopodobnie nikt nic mądrego nie napisze.
Powrócimy do tego tematu,jak doświadczę na własnej skórze zakochania i takie tego typu sprawy,co może u mnie zająć nawet dobre kilka lat

Ten post był edytowany przez Splendor_97 dnia: 15 Czerwiec 2019 - 08:48

#43 Użytkownik jest niedostępny   Spokxik 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 09:08

Zobacz postjagular, o 15 Czerwiec 2019 - 07:28, napisał(a):

Dodaj obrazek

#44 Użytkownik jest niedostępny   Szczota 

• n00b
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 09:22

Im więcej kasy tym więcej panienek.
Kobiety to materialistki. Owszem są drobne wyjątki.

Wszystko jest dobrze dopóki jest dobrze ale zacznie przychodzić komornik bo rata zaległa to taka kobieta pierwsza się miksuje dla dobra faceta bo go nie kocha już i nie chce żeby był nieszczęśliwy z nią.

Takich historii znam wiele.
Jak było nowe Audi A8 czy ferrari to bardzo kochały.

Jak macie problemy z zagadnień to odstawcie komputery czy telefony.

Nikt nikogo nie zbije.

Tak ja ostatnio kasjerkę w sklepie o numer telefonu zapytalem, mając kilka osób za sobą i kupując pieluchy dla dziecka.

Głupia sprawa kasjerka fajna place karta i pyta się czy chce potwierdzenie, odpowiadam że jeśli będzie jej numer telefonu na potwierdzeniu.
No i co? Napisała. Nie wiem czy prawidłowy bo nie sprawdzałem.
Niestety ma to też pewne konsekwencje. Chciałem sprawdzić czy taki stary pryk ma szansę to tydzień później jak ja spotkałem przy rozkładaniu towaru pogadała ze mną i się otwarła że jest samotna matką i wszystko drożeje.
Nie noszę obrączki.
Tak mega głupio wyszlo

#45 Użytkownik jest niedostępny   jagular 

• Złote, a skromne
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 09:37

Hłe hłe, faceci to też materialiści. Cały świat jest wypełniony ludźmi, którzy marzą o tym, żeby się dobrze (czyt. bogato) w życiu ustawić, bez względu na płeć.

Tak, więc, z tego odwrotnego punktu widzenia: bądź otyłą, bezkształtną laską z krzywymi zębami w tym całym Audi A8 (czy co tam lokalnie jest wyznacznikiem bogactwa)...nie będzie problemu ze znalezieniem chłopaka, oj nie ;)

A "samotne matki"? One są zdesperowane, bo wiedzą, że w życiu będą miały naprawdę ciężko. Jakbyś był samotnym rodzicem, z kiepską pracą, z barierą społeczną dotyczącą przyszłych związków, też byłbyś zdesperowany.

Zobacz postSplendor_97, o 15 Czerwiec 2019 - 08:45, napisał(a):

Owszem,ale ja bardzo szanuję swoją prywatność.
W internecie jesteś w miarę anonimowy,o ile ktoś ciebie nie zdemaskuje

Nie chodziło o twoją, czy kogoś anonimowość, a jedynie o to, że życie poza forum komputerowym też się toczy :)

Ten post był edytowany przez jagular dnia: 15 Czerwiec 2019 - 09:38

#46 Użytkownik jest niedostępny   Splendor_97 

• Człowiek z Zasadami
  • PipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 09:47

Zobacz postjagular, o 15 Czerwiec 2019 - 10:37, napisał(a):

a jedynie o to, że życie poza forum komputerowym też się toczy :)

Owszem,życie toczy nie tylko na forum komputerowym.
Odpowiem o tym jak gościu ma znaleźć dziewczynę/kandydatkę na żonę,który w życiu nie osiągnął nic,kompletnie nic.Taki znajdzie towarzyszkę? Marne szanse.
Tak jest w życiu,jak coś osiągnąłeś to jesteś szanowany i jesteś zadowolony z życia i to jest pozytywne nastawienie,które bardzo dobrze działa społecznie.
Jak osiągnąłeś nic to powiem krótko:jesteś Przegrywem i tyle

Ten post był edytowany przez Splendor_97 dnia: 15 Czerwiec 2019 - 09:47

#47 Użytkownik jest niedostępny   Bono[UG] 

• Wiecznie niewyspany...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 10:19

A co to znaczy "osiągnąć coś"? Czym jest to coś? :Up_to_s:

#48 Użytkownik jest niedostępny   Splendor_97 

• Człowiek z Zasadami
  • PipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 11:48

Zobacz postBono[UG], o 15 Czerwiec 2019 - 11:19, napisał(a):

No właśnie,z tym jest różnie.Dla jednych to pokaźny majątek,dla drugich to własne sukcesy np.zawodowe,dla trzecich to pow.szacunek za to co się robi/jak działa itd.

Ten post był edytowany przez Splendor_97 dnia: 15 Czerwiec 2019 - 11:51

#49 Użytkownik jest niedostępny   Áltair 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 12:55

Pomyłka z wpisem :E wyświetliło mi, że jest koniec tematu na 3 stronie, a są 4.

Ten post był edytowany przez Áltair dnia: 15 Czerwiec 2019 - 12:56

#50 Użytkownik jest niedostępny   jagular 

• Złote, a skromne
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 12:59

Zobacz postSplendor_97, o 15 Czerwiec 2019 - 09:47, napisał(a):

Owszem,życie toczy nie tylko na forum komputerowym.
Odpowiem o tym jak gościu ma znaleźć dziewczynę/kandydatkę na żonę,który w życiu nie osiągnął nic,kompletnie nic.Taki znajdzie towarzyszkę? Marne szanse.
Tak jest w życiu,jak coś osiągnąłeś to jesteś szanowany i jesteś zadowolony z życia i to jest pozytywne nastawienie,które bardzo dobrze działa społecznie.
Jak osiągnąłeś nic to powiem krótko:jesteś Przegrywem i tyle

Jest stosunkowo mało ludzi, którzy osiągnęli kompletnie nic i są kompletnym zerem.
Niemniej nawet ludzie siedzący na dolnych szczeblach drabinki sukcesu znajdują partnerów życiowych.

Zobacz postBono[UG], o 15 Czerwiec 2019 - 10:19, napisał(a):

No jak to. Gdyby to coś było konkretnym czymś, to by nie było nazywane czymś, tylko tym czymś konkretnym.

:E :P

#51 Użytkownik jest niedostępny   Splendor_97 

• Człowiek z Zasadami
  • PipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 14:03

Zobacz postjagular, o 15 Czerwiec 2019 - 13:59, napisał(a):

Niemniej nawet ludzie siedzący na dolnych szczeblach drabinki sukcesu znajdują partnerów życiowych.

Może i znajdują,ale to jest okupione ciężką kilkuletnią pracą nad sobą
Mam swoje zasady,nie wezmę pierwszej z brzegu,nawet gdybym chciał

#52 Użytkownik jest niedostępny   henryk nowak 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 14:59

Zobacz postSplendor_97, o 15 Czerwiec 2019 - 09:45, napisał(a):

Trzeba wiedzieć również o tym że np.dobra praca czy własne mieszkanie i tym podobne rzeczy,które osiągnąłeś ciężką pracą bardzo często łączy się z poczuciem bezpieczeństwa,które dla kobiet stanowi akurat bardzo ważny aspekt
(...)

Praca ok, od Ciebie zależy jaką będziesz mieć, chociaż kobieta też może motywować etc. Cała reszta? To wszystko buduje się razem, mieszkanie, oszczędności, rzeczy WSPÓLNE, poczucie bezpieczeństwa też.
Bzdur szczoty o ferrari nie chcę komentować. Chyba, że to są jakieś skrajności, bo w sumie nie znam nikogo, kto by jeździł Ferrari :E Ogólnie widzę, że dużo osób na tym forum to albo dzieciaki, albo nerdy, co o poważnym związku nic nie wiedzą. Napisz do moda o zamknięcie tematu i baw się dobrze z dziewczynami. Jak jesteś 97 rocznik, to nie myśl o mieszkaniach i samochodach, tylko podrywaj i baw się, bo później będzie za późno. 10 lat temu ze swoją kobietą bym pewnie teraz leciał na spacer, basen czy coś, a tak się składa, że dzisiaj to ja robię obiad, a potem jedziemy zrobić zakupy spożywcze na przyszły tydzień. Wieczorem może będzie ciekawiej :) Też bym chciał mieć 97 na początku peselu, przynajmniej jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie ;)

#53 Użytkownik jest niedostępny   jagular 

• Złote, a skromne
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 15:15

No niestety...tak to jest, jak chłopaki się poślinią do modelek z instagramów, czy redtubów :)
Chcą najpiękniejszej, najseksowniejszej seks-bomby. Najlepiej oczywiście, żeby przypadkowo do tego była wierna, cicha, inteligentna, umiała reinstalować Windowsa i zgotować rosołek tak jak mamusia. No i prała, sprzątała. Laskę może zrobić jak skończy.
Wyobrażają sobie, że żeby zainteresować taką cudną boginię, to muszą ją kupić, bo to jest jedyne, o czym potrafią marzyć: pieniądze, samochody, drogie zegarki i inne gadżety. Oczywiście, zupełnym przypadkiem, to właśnie (tylko) kobiety są materialistkami. Dlatego potrzebne są te wyślinione w snach ferrari i pliki 200-złotówek!

I tak siedzą. Dumają. Oglądają instagramy.

Siedzą, dumają.

Siedzą, dumają.

Nagle pyk. 30 lat na karku. Zero doświadczeń życiowych z płcią przeciwną. Naiwność jednak dalej na poziomie 12-latka.

Potem przychodzi czas na gorycz i próbę wytłumaczenia sobie kto za to jest odpowiedzialny.

I to jest moment, w którym wpada do wątku jakiś kolo z wykresami i profesjonalnie wyglądającymi akronimami. Na wykresach wyraźnie widać, jak złe te kobiety sąąąą!

:E

#54 Użytkownik jest niedostępny   Splendor_97 

• Człowiek z Zasadami
  • PipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 15:30

Zobacz posthenryk nowak, o 15 Czerwiec 2019 - 15:59, napisał(a):

Praca ok, od Ciebie zależy jaką będziesz mieć, chociaż kobieta też może motywować etc. Cała reszta? To wszystko buduje się razem, mieszkanie, oszczędności, rzeczy WSPÓLNE, poczucie bezpieczeństwa też.
Bzdur szczoty o ferrari nie chcę komentować. Chyba, że to są jakieś skrajności, bo w sumie nie znam nikogo, kto by jeździł Ferrari :E Ogólnie widzę, że dużo osób na tym forum to albo dzieciaki, albo nerdy, co o poważnym związku nic nie wiedzą. Napisz do moda o zamknięcie tematu i baw się dobrze z dziewczynami. Jak jesteś 97 rocznik, to nie myśl o mieszkaniach i samochodach, tylko podrywaj i baw się, bo później będzie za późno. 10 lat temu ze swoją kobietą bym pewnie teraz leciał na spacer, basen czy coś, a tak się składa, że dzisiaj to ja robię obiad, a potem jedziemy zrobić zakupy spożywcze na przyszły tydzień. Wieczorem może będzie ciekawiej :) Też bym chciał mieć 97 na początku peselu, przynajmniej jeśli chodzi o sprawy damsko-męskie ;)

Też nie znam nikogo,który jeździ Ferrari.
Tak,jestem 97 rocznik(niedawno mi stuknęły 22 lata)
Niestety,ale mam taki powiedząc skromny charakter,ponieważ na tle swoich kolegów nie jestem przebojowy,nie mam typowo "męskich" cech,dlatego w tym temacie pisałem bardzo poważne treści.
Również mi nie pomaga fakt,że jestem introwertykiem,więc na spontaniczny flirt z mojej strony kobiety nie mają na co liczyć

Zobacz postjagular, o 15 Czerwiec 2019 - 16:15, napisał(a):

Chcą najpiękniejszej, najseksowniejszej seks-bomby. Najlepiej oczywiście, żeby przypadkowo do tego była wierna, cicha, inteligentna, umiała reinstalować Windowsa i zgotować rosołek tak jak mamusia. No i prała, sprzątała. Laskę może zrobić jak skończy.

Jest to nierealne,przynajmniej w Polsce.Większość kobiet nie umie np.składać kompa czy zainstalować Windowsa(nie mówiąc o Linuxie).

#55 Użytkownik jest niedostępny   jagular 

• Złote, a skromne
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 19:30

Dodaj do swoich cech: brak umiejętności wychwytywania sarkazmu ;)

#56 Użytkownik jest niedostępny   Splendor_97 

• Człowiek z Zasadami
  • PipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 19:58

Zobacz postjagular, o 15 Czerwiec 2019 - 20:30, napisał(a):

Dodaj do swoich cech: brak umiejętności wychwytywania sarkazmu ;)

I tą cechę dodam sobie!
Ja zawsze co chcę powiedzieć,to mówię zupełnie szczerze

#57 Użytkownik jest niedostępny   henryk nowak 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 20:37

Zobacz postjagular, o 15 Czerwiec 2019 - 16:15, napisał(a):

(...)

:thumbup:

Zobacz postSplendor_97, o 15 Czerwiec 2019 - 16:30, napisał(a):

(...)
Jest to nierealne,przynajmniej w Polsce.Większość kobiet nie umie np.składać kompa czy zainstalować Windowsa(nie mówiąc o Linuxie).

Jeśli spośród wszystkich cech, które wymienił Jagular zwróciłeś szczególną uwagę akurat na tą, to serio jest z Tobą coś nie tak :E
A poza tym po co kobieta ma to umieć? Zawsze znajdzie się jakiś znajomy nerd, który to umie i pokornie zrobi, no nie? Pewnie wiele osób z tego forum to zna z autopsji, przynajmniej tak wnioskuję po tym, co przeczytałem w tym temacie.

Zobacz postSplendor_97, o 15 Czerwiec 2019 - 20:58, napisał(a):

I tą cechę dodam sobie!
Ja zawsze co chcę powiedzieć,to mówię zupełnie szczerze

Sarkazm nie wyklucza szczerości. Brak umiejętności wyczucia sarkazmu wyklucza "fajny" podryw. Ludzie sztywni, bez dystansu do siebie, innych i tego co inni mówią są nudni. Nie tylko dla kobiet. W ogóle.
Generalnie zagadanie do obcej dziewczyny nie jest Twoim największym problemem, a wspomniany wcześniej introwertyzm chyba mocno ograniczył Tobie rozwinięcie wielu cech ułatwiających proces socjalizacji.
Nie piszę tego złośliwie, tylko szczerze.
Za błędy gramatyczne i ew. literówki przepraszam, trochę dzisiaj wypiłem i mogło mi się coś pomerdać.

Ten post był edytowany przez henryk nowak dnia: 15 Czerwiec 2019 - 20:38

#58 Użytkownik jest niedostępny   Splendor_97 

• Człowiek z Zasadami
  • PipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 20:47

Zobacz posthenryk nowak, o 15 Czerwiec 2019 - 21:32, napisał(a):

Jeśli spośród wszystkich cech, które wymienił Jagular zwróciłeś szczególną uwagę akurat na tą, to serio jest z Tobą coś nie tak :E
A poza tym po co kobieta ma to umieć? Zawsze znajdzie się jakiś znajomy nerd, który to umie i pokornie zrobi, no nie? Pewnie wiele osób z tego forum to zna z autopsji, przynajmniej tak wnioskuję po tym, co przeczytałem w tym temacie.

Kolega Jagular wymienił tylko jedną cechę.
Wnioskujesz na podstawie tylko jednej cechy,że ze mną coś nie tak?Powiem po prostu że mam taki charakter i przynajmniej tego nie ukrywam ;)
A co zrobi kobieta,gdy nie będzie miała pod nosem znajomego nerda?
Zresztą instalacja Windowsa to banał,jedyną teoretycznie trudną rzeczą to zrobienie bootowalnego pendrivea

Zobacz posthenryk nowak, o 15 Czerwiec 2019 - 21:37, napisał(a):

Generalnie zagadanie do obcej dziewczyny nie jest Twoim największym problemem, a wspomniany wcześniej introwertyzm chyba mocno ograniczył Tobie rozwinięcie wielu cech ułatwiających proces socjalizacji.
Nie piszę tego złośliwie, tylko szczerze.

:hmm:
Trafna uwaga!
Chyba tylko zostaje ciężka praca nad sobą
Wcale się nie zdziwię,jak będę miał 30 lat i brak partnerki :E

#59 Użytkownik jest niedostępny   Splendor_97 

• Człowiek z Zasadami
  • PipPipPipPip

Napisany 15 Czerwiec 2019 - 21:18

Macie jeszcze zamiar mnie zdołować? :(

#60 Użytkownik jest niedostępny   209458 

• Uzależniony od forum
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Czerwiec 2019 - 02:47

Nie karmcie już trola, to przestało być śmieszne jakąś stronę temu.

• (5 Stron)
  • +
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5