Forum PCLab.pl: Problem z dźwiękiem (realtek) - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Problem z dźwiękiem (realtek) Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   CptMajster 

• Małomówny
  • Pip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 16 Czerwiec 2019 - 00:32

Witam,
mam mały no może nie aż tak mały problem z sterownikiem dźwięku, po jednej z aktualizacji windowsa (załącznik) przestał mi działać realtek, próbowałem go ściągnąć ze strony msi (msi b360m pro-vdh) ale nic z tego, nie chcę się zainstalować, komputer się dwa razy uruchamia ponownie i w obu przypadkach się odinstalowuję sterownik. Teraz nie wiem co zrobić bo nie mogę ustawić tego co bym chciał poprzednio mogłem się przełączać między przednim gniazdem a tyłem (załącznik) w tym właśnie miejscu, najprościej było by usunięcie wszystkich sterowników, tylko jak w menadżerze urządzeń usunę go to po ponownych uruchomieniu się instaluje na nowo, więc nie wiem jak je usunąć na amen. Chyba że ktoś ma jakiś lepszy pomysł to chętnie wysłucham. Z góry dziękuję za pomoc.

Załączone pliki

• Załączony plik  22.jpg (93.75K)
    Ilość pobrań: 7
  • Załączony plik  1.jpg (5.8K)
    Ilość pobrań: 9

Ten post był edytowany przez CptMajster dnia: 16 Czerwiec 2019 - 00:33

#2 Użytkownik jest niedostępny   Walitorax 

• Małomówny
  • PipPipPipPipPip

Napisany 16 Czerwiec 2019 - 01:55

DDU może usunąć sterowniki.

W stacjonarce miałem opcję przełączania między gniazdami tylko gdy dałem "przywróć sterownik" w Menedżerze Urządzeń. Po tym już się nie pobierał samoistnie Realtek i zostawało na sterowniku od Microsoftu.

#3 Użytkownik jest niedostępny   CptMajster 

• Małomówny
  • Pip

Napisany 16 Czerwiec 2019 - 12:35

Dobra dzięki, działa nie tak jak myślałem ale działa, po usunięciu i restarcie komputera znowu się te sterowniki zainstalowały, ale dodatkowo zainstalował się realtek audio console z microsoft store i tam wszystko co chciałem mogę ustawić. Temat do zamknięcia.

Strona 1 z 1