Skocz do zawartości
Masu91

Problem z wgraniem języka polskiego na Windowsa 10

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć.

 

Zainstalowałem angielską wersję Windowsa 64 bitowego (dokładnie Microsoft Windows 10 Pro (en-US) 1809 Build 17763.107). Założyłem, że będę mógł potem pobrać paczkę z językiem polskim tak jak robiłem wiele razy, ale zaczęły się schody. W ustawieniach wybrałem język polski, ale pasek stanu pobierania języka zatrzymuje się na samym początku i stoi.

 

Próbowałem dograć język ręcznie pobierając odpowiedni LP, ale wtedy otrzymuję info, że "the language cannot be installed on this computer". Tu screen: klik

 

Naczytałem się w necie, że to wina wersji 1809, ale nie wierzę, że nie da się tego zrobić. No chyba, że winny jestem ja, biorąc wersję angielską. Ale z drugiej strony, po co system pokazywałby mi, że mogę dograć inne pakiety językowe?

 

Proszę o pomoc, bo od dwóch dni nie daje mi to spokoju i jak tak dalej pójdzie, będę musiał kupić inną wersję Windowsa, bo strasznie mnie to drażni.

Edytowane przez Masu91

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnij sobie obraz przez media creation tool i zainstaluj na nowo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ściągnij sobie obraz przez media creation tool i zainstaluj na nowo

 

Chodzi Ci o cały system? Wolałbym podjąć ten krok ostatecznie bo dużo czasu poświęciłem na ustawienie sobie wszystkiego pod siebie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...