Forum PCLab.pl: Budżetowy M.2 - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Budżetowy M.2 Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   lsotdw 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 16 Czerwiec 2019 - 19:36

hej, poszukuję budżetowego M.2 kompatybilnego z tą płytą główną: https://www.x-kom.pl...orus-elite.html

250gb z pewnością wystarczy. na system i kilka gierek.

#2 Użytkownik jest niedostępny   QuBBa 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 17 Czerwiec 2019 - 07:36

Bierz coś z polecanych, które nie zwalniają za mocno po zapełnieniu bo przy takiej pojemności to nie będzie problem, zbyt budżetowy nośnik może się potem zemścić swoją wydajnością albo trwałością. Na przykład Crucial MX500 na m2 sata za około 170 zł albo coś trochę droższego na PCIE ale za to z wyższymi transferami i TBW jak SX8200 PRO albo MP510 za te 220. Też mam elitkę a na niej Corsaira MP510, zero problemów z instalacją, śmiga na deklarowanych transferach i wcale się nie grzeje a mam wersję 960 GB. Polecam wykorzystać dołączony radiator, daje te parę stopni mniej.

Ten post był edytowany przez QuBBa dnia: 17 Czerwiec 2019 - 07:52

#3 Użytkownik jest niedostępny   lsotdw 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 17 Czerwiec 2019 - 12:22

Zobacz postQuBBa, o 17 Czerwiec 2019 - 07:36, napisał(a):

Bierz coś z polecanych, które nie zwalniają za mocno po zapełnieniu bo przy takiej pojemności to nie będzie problem, zbyt budżetowy nośnik może się potem zemścić swoją wydajnością albo trwałością. Na przykład Crucial MX500 na m2 sata za około 170 zł albo coś trochę droższego na PCIE ale za to z wyższymi transferami i TBW jak SX8200 PRO albo MP510 za te 220. Też mam elitkę a na niej Corsaira MP510, zero problemów z instalacją, śmiga na deklarowanych transferach i wcale się nie grzeje a mam wersję 960 GB. Polecam wykorzystać dołączony radiator, daje te parę stopni mniej.

dzieki za pomoc :) raczej wolalbym unikac SSD na sata i dopłacić parę dyszek na coś szybszego. raczej pokuszę się o twojego corsaira.

Strona 1 z 1