Skocz do zawartości
ThuggerThugger

Komputer do produkcji muzycznej

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Jak w temacie potrzebuję złożyć zestaw do produkcji muzycznej. Oczywiście najlepiej jak najtaniej. :D

Posiadam interfejs audio, który z tego co wiem działa jako zewnętrzna karta dźwiękowa. Cała reszta do kupienia.

 

Dodatkowo jeżeli znajdzie się ktoś, kto nie jest mac-haterem, to miło by było jakby się ktoś odniósł także do używanego iMaca/MacBooka Pro. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niektóre wtyczki czy nawet całe softy są tylko na maca to najpierw sprawdź i napisz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat do produkcji audio/video zazwyczaj polecane są maci lub jeśli ma się obrotnego znajomego, pc z zainstalowanym osem od apple, ale to podobno potrafi sprawiać problemy.

Mam kumpla, który się tym zajmuje tak pół zawodowo, bo żona czasami z jego udziałem wesela filmuje i profesjonalnym dronem latają w różnych celach. Ten znajomy właśnie zorganizował sobie patent z instalacją osxa na komputerze z i7-2600 i z tego, co mówi, lepiej mu się z tym pracuje niż na i7-7700K, który ma w nowym sprzęcie.

 

Ot, food for thoughts.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na tą chwilę działam na swoim PC, który jest po prostu już strasznie słaby. Póki co nie miałem tylko z jedną wtyczką miałem problem, ale podejrzewam że to raczej wynik mojego nieogarnięcia.

Wiem o tym, że maci poleca się do produkcji audio/video (tylko dlatego o to pytałem) i docelowo na pewno wleci mac. Pytanie tylko czy przy budżecie około 3,5k kupi się sprzęt apple, który kilka lat jeszcze podziała?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...