Skocz do zawartości
Diamante

Gra na słuchawkach, a muzyka na głośnikach - odtwarzanie dźwięku przez dwa różne wyjścia audio

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam pytanie czy jest jakiś program dzięki któremu będę mógł rozdzielać na którym wyjściu jaki program ma grać?

W realteku już ustawiłem sobie żeby odtwarzało przez dwa wyjścia oddzielnie, ale... Weźmy na przykład taką przeglądarkę, a drugi program powiedzmy team speak 3. W tsie ustawie sobie w ustawieniach dźwięku żeby grało przez 2 wejście (słuchawki), natomiast przeglądarka domyślnie gra przez głośniki - i o to chodzi, tu jest w porządku. Aczkolwiek gdy weźmiemy jako drugi program League of Legends gdzie w ustawieniach dźwięku nie można wybrać źródła przez które ma grać to gra mi przez głośniki, a tu właśnie chcę żeby grało przez słuchawki i tu nie mam na to rozwiązania. Znajdziecie jakieś rozwiązanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz system ? W Windowsach 7 da się ustawić konkretne urządzenie jako domyślne - w twoim przypadku słuchawki a przeglądarkę ręcznie na głośniki. W w10 możesz przypisać wyjście z dowolnej aplikacji do urządzenia link

Edytowane przez jaroslav

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to mi właśnie chodziło. Rozwiązanie w WIN10 działa jak najbardziej. Dzięki za pomoc, pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja się podepnę też z pytaniem.

 

Karta że stopki... słuchawki pod jack'a głośniki przez ampli po spdif i tu pytanie czy można jednocześnie odtwarzać na te 2 wyjścia? Jak będą potrzebne tylko słuchawki to wyłączam ampli... system win10...czy ratuje mnie tylko wyjście na 2 jack'i...

Edytowane przez m@rcinpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...