Forum PCLab.pl: Gra na słuchawkach, a muzyka na głośnikach - odtwarzanie dźwięku przez dwa różne wyjścia audio - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Gra na słuchawkach, a muzyka na głośnikach - odtwarzanie dźwięku przez dwa różne wyjścia audio

#1 Użytkownik jest niedostępny   Diamante 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 17 Czerwiec 2019 - 19:11

Cześć, mam pytanie czy jest jakiś program dzięki któremu będę mógł rozdzielać na którym wyjściu jaki program ma grać?
W realteku już ustawiłem sobie żeby odtwarzało przez dwa wyjścia oddzielnie, ale... Weźmy na przykład taką przeglądarkę, a drugi program powiedzmy team speak 3. W tsie ustawie sobie w ustawieniach dźwięku żeby grało przez 2 wejście (słuchawki), natomiast przeglądarka domyślnie gra przez głośniki - i o to chodzi, tu jest w porządku. Aczkolwiek gdy weźmiemy jako drugi program League of Legends gdzie w ustawieniach dźwięku nie można wybrać źródła przez które ma grać to gra mi przez głośniki, a tu właśnie chcę żeby grało przez słuchawki i tu nie mam na to rozwiązania. Znajdziecie jakieś rozwiązanie?

#2 Użytkownik jest niedostępny   jaroslav 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 18 Czerwiec 2019 - 16:18

Jaki masz system ? W Windowsach 7 da się ustawić konkretne urządzenie jako domyślne - w twoim przypadku słuchawki a przeglądarkę ręcznie na głośniki. W w10 możesz przypisać wyjście z dowolnej aplikacji do urządzenia link

Ten post był edytowany przez jaroslav dnia: 18 Czerwiec 2019 - 16:20

#3 Użytkownik jest niedostępny   Diamante 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 22 Czerwiec 2019 - 09:31

O to mi właśnie chodziło. Rozwiązanie w WIN10 działa jak najbardziej. Dzięki za pomoc, pozdrawiam.

#4 Użytkownik jest niedostępny   m@rcinpl 

• aeiou
  • PipPipPipPipPip

Napisany 24 Czerwiec 2019 - 05:52

To ja się podepnę też z pytaniem.

Karta że stopki... słuchawki pod jack'a głośniki przez ampli po spdif i tu pytanie czy można jednocześnie odtwarzać na te 2 wyjścia? Jak będą potrzebne tylko słuchawki to wyłączam ampli... system win10...czy ratuje mnie tylko wyjście na 2 jack'i...

Ten post był edytowany przez m@rcinpl dnia: 24 Czerwiec 2019 - 06:08

Strona 1 z 1