Skocz do zawartości
Cone

Wysoki ping w CS-GO

Rekomendowane odpowiedzi

Może ktoś pomoże, walczę z moim dostawcą internetu od wielu lat o ping, zawsze w tej ich radiówce coś nawala. Naprawili pingowanie 18-24ms na stronach ale w CS GO dalej mam problemy i nie za bardzo wiem czy to dalej problem po ich stronie czy serwerów cs go. Bo ping równy 20ms a a w grze 80ms i 300ms na zmianę, dlatego myślałem że wina serwerów cs go, ale teraz pingowanie do stron wzrosło do 40ms i gra w cs go już jest niemożliwa 1500ms. Musi mieć jakiś związek. Screeny z ustawień i testów

e977c5f9fc2fe.jpg

04ab23bc34ece.jpg

18398cafc7bc9.jpg

3e64ed080da2b.jpg

 

 

 

A tu speed test gdy działa poprawnie a cs zacina do 300ms

4011cd2af5cfe.jpg

Z góry dzięki.

Edytowane przez Cone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinMTR i wklej tam ip serwera CS. I potem screen tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WinMTR i wklej tam ip serwera CS. I potem screen tutaj.

Utrzymuje 60-80ms i przycina 200ms do 300ms. Test przy włączonym CS GO. Serwer do jakiegoś Deathmatch.

b5dff34cddf27.jpg

96d6ecf78b4e7.jpg

A tu do wirtualnej.

9f42f5d76bcb6.jpg

Wirtualna trochę później.

838cad839f5c8.png

Edytowane przez Cone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jakiegoś vpn np. cyberghost tam mozna 1 dzien, jak dostawca nie chce naprawic problemu a działa czesciowo poprawnie to może byc tymczasowe rozwiązanie trzeba by popróbować różne porty, serwery vpn

 

Widzisz po winmtr gdzie jest problem. > SABA SERVICE Sp. z o.o. łącze orange.

 

 

Złóż reklamacje i przeslij te zrzuty z winmtr do dostawcy.

Edytowane przez chauwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 300 to dziwna sprawa, ale 80-90 to norma na neostradzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj jakiegoś vpn np. cyberghost tam mozna 1 dzien, jak dostawca nie chce naprawic problemu a działa czesciowo poprawnie to może byc tymczasowe rozwiązanie trzeba by popróbować różne porty, serwery vpn

 

Widzisz po winmtr gdzie jest problem. > SABA SERVICE Sp. z o.o. łącze orange.

 

 

Złóż reklamacje i przeslij te zrzuty z winmtr do dostawcy.

Przez cyberghost...

 

5918920661e2f.jpg

 

Bez Hosta do wp.pl w miare ok i powiedzą w "SABIE" że internetem wszystko ok ehhhh...

7505f79fff0c1.jpg

Edytowane przez Cone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz dowód z winmtr, że u nich jest kaszanka. Papier wszystko przyjmie, piszesz reklamacje i dołączasz kilka takich testów. Jak nie będzie skutku dzwonisz do rzecznika i on pomoże.

 

[https://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php

 

 

 

Przez cyberghost miales przetestować kilka serwerów w naszej lokalizacji bo na bank trafił by ci sie z dobrym routingiem w dodatku masz w kliencie mozliwosc zmiany portu, to jak on działa w róznych godzinach to inna sprawa i nas nie interesuje, tylko do testu.

Mam chyba do purevpn zaproszenie to moge podesłać jak dasz na pm maila.

U mnie jakis czas temu były problemy z oglądaniem netflixa buforowanie trwało wieki, zgłosiłąm i naprawiali miesiąc to miałam 3 vpn bo każdy działał tak srednio przez ilosc uzytkowników i obciążenie tych publicznych vpn... torguard, cyberghost i purevpn ostatecznie uzywałam vps z ovh z postawionym vpn zostały mi torguard który mam opłacony na dwa lata i purevpn na 3mc

 

Jak nie chcesz pisać do dostawcy i chcesz mieć bardzo dobrze musisz znależć vps do ktróego masz dobry ping i routing i samemu postawic vpn, może zobacz jak tam trasa do atmana i ping wtedy mozna najtanszym najszybszym sposobem tunelować sie przez vps z ovh z warszawy za 14 zeta miesiąc.

 

Słabsze wyjscie testować wszystkie vpn i rózne serwery (zazwyczaj maja po kilkanascie w jednym kraju) oraz porty.

 

 

Teraz mało kto używa urynanetu prawie wszędzie są lepsze wyjscia... u mnie w puszczy jest LTE od każdego operatora wszystkie działają dobrze, gminne LTE z programu stop wykluczeniu cyfrowemu, za rok będzie swiatłowód z minimalną opcją 1Gbps... juz jest główne łącze i postawili kilka routerów z urynanetem (czyli wifi) dla testów i zachęty dla każdego bez hasła 10Mbps/10Mbps z pingiem 3ms... w puszczy... u rodziny w kieleckim podobnie zadupie gdzie ptaki zawracaja a każdy dom w gminie może mieć swiatlowód...

Baaa urynanety w mojej okolicy wprowadziły również swiatłowody w paru miejscach bo większość uciekła od nich gdzie pieprz rosnie i woleli używać LTE

 

Więc jak to tak działa warto moze rozejrzec sie za innym dostawcą w okolicy...

Edytowane przez chauwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Dzięki za odpowiedzi. Obiecali zewnętrzny adres IP. Może coś pomoże.

 

 

Edit:

Sprawą zajął się szef firmy zgłosił sprawę do Orangę i czeka na wyniki ekspertyzy.

Edytowane przez Cone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szanuje za takie rozwiazanie sprawy jesli to prawda bo wiekszosc operatorow powiedzialaby zebys przyzwyczail sie do tego :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale masz dowód z winmtr, że u nich jest kaszanka. Papier wszystko przyjmie, piszesz reklamacje i dołączasz kilka takich testów. Jak nie będzie skutku dzwonisz do rzecznika i on pomoże.

 

[https://www.uokik.gov.pl/sprawy_indywidualne.php

 

 

 

Przez cyberghost miales przetestować kilka serwerów w naszej lokalizacji bo na bank trafił by ci sie z dobrym routingiem w dodatku masz w kliencie mozliwosc zmiany portu, to jak on działa w róznych godzinach to inna sprawa i nas nie interesuje, tylko do testu.

Mam chyba do purevpn zaproszenie to moge podesłać jak dasz na pm maila.

U mnie jakis czas temu były problemy z oglądaniem netflixa buforowanie trwało wieki, zgłosiłąm i naprawiali miesiąc to miałam 3 vpn bo każdy działał tak srednio przez ilosc uzytkowników i obciążenie tych publicznych vpn... torguard, cyberghost i purevpn ostatecznie uzywałam vps z ovh z postawionym vpn zostały mi torguard który mam opłacony na dwa lata i purevpn na 3mc

 

Jak nie chcesz pisać do dostawcy i chcesz mieć bardzo dobrze musisz znależć vps do ktróego masz dobry ping i routing i samemu postawic vpn, może zobacz jak tam trasa do atmana i ping wtedy mozna najtanszym najszybszym sposobem tunelować sie przez vps z ovh z warszawy za 14 zeta miesiąc.

 

Słabsze wyjscie testować wszystkie vpn i rózne serwery (zazwyczaj maja po kilkanascie w jednym kraju) oraz porty.

 

 

Teraz mało kto używa urynanetu prawie wszędzie są lepsze wyjscia... u mnie w puszczy jest LTE od każdego operatora wszystkie działają dobrze, gminne LTE z programu stop wykluczeniu cyfrowemu, za rok będzie swiatłowód z minimalną opcją 1Gbps... juz jest główne łącze i postawili kilka routerów z urynanetem (czyli wifi) dla testów i zachęty dla każdego bez hasła 10Mbps/10Mbps z pingiem 3ms... w puszczy... u rodziny w kieleckim podobnie zadupie gdzie ptaki zawracaja a każdy dom w gminie może mieć swiatlowód...

Baaa urynanety w mojej okolicy wprowadziły również swiatłowody w paru miejscach bo większość uciekła od nich gdzie pieprz rosnie i woleli używać LTE

 

Więc jak to tak działa warto moze rozejrzec sie za innym dostawcą w okolicy...

 

Co zrobi ? :D Łączność jest , gwarancji pingu nikt nie daje i tyle będzie z tego.

 

Możesz faktycznie znaleźć vps gdzie masz ~10ms pingu tam postawić VPN i tak jechać.

 

Ja mając gównorange po kablu, mniejszy ping i lepszy routing był przez ich LTE.

 

 

Sprawą zajął się szef firmy zgłosił sprawę do Orangę i czeka na wyniki ekspertyzy.

Powiedzą mu sorry taki mamy klimat i tyle będzie.

Edytowane przez Postrach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Popularne aktualnie

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • https://pilgrimoutpost.techlandgg.com/news/nightmare-mode-update/?lang=en
    • Spróbuj takiej metody: Pobierz malutki sofcik i uruchom go jako administrator: https://forums.guru3d.com/threads/windows-line-based-vs-message-signaled-based-interrupts-msi-tool.378044/ Ja programik się uruchomi, ustaw wszystkie przerwania na MSI, kliknij w prawym górnym rogu apply i zrestartuj komputer. Uruchom jakiś program/grę, gdzie komputer ma problemy i zobacz, czy coś się poprawiło. Można też pojedynczo przydzielać priorytety dla wymienionych w tabelce podzespołów. U mnie jak widać grafika jest na high i nie koliduje z innymi. Zdarzało mi się mieć wywalanie z gry do pulpitu, bo przerwania systemowe przydzielone z automatu kolidowały między sobą i takie rozwiązanie pomogło. Warto spróbować - tylko nie zmieniaj wszystkich ustawień na raz, ma być zmieniona jedna wartość, apply i restart komputera. Aha... w sterowniku nvidii przydziel rozmiar pamięci podręcznej na "nieograniczony"   p.s. takich problemów, jakie ma Twoja platforma jeszcze nie widziałem, a masz bardzo mocny zestaw.    
    • Ustaw Power Limit na 1% i będzie git. 
    • Miałem dwa "gamingowe" delle. W obu laptopach był problem z tzw. "coil whine", czyli dziwnym odgłosem syczenia i piszczenia. Co ciekawe jak otworzyłem obudowę i sprawdzałem decybelomierzem co wydaje ten dźwięk okazało się że w obu dellach chodzi o sekcję zasilania procesora (albo jakieś dławiki?) a nie o kartę graficzną. Dokładniej o te zaznaczone punkty Dla mnie było to na tyle denerwujące że na dłuższą metę męczyłem się używając lapka. Połowicznie pomagało wyłączenie w biosie Intel C-State (czyli wyłączenie trybu turbo).  Teraz mam chwilowo najtańszego MSI GF63 z i7 9750H + RTX 1650 i zero tego typu problemów. Gamingowe delle będę już raczej omijał szerokim łukiem. Ale z ciekawości możesz spróbować wyłączyć u siebie w biosie opcję C-STATE i zobaczyć czy będzie jakaś różnica. Aha, i nie wiem jak u ciebie, ale u mnie te denerwujące piski i syki było słychać nawet podczas tak prozaicznych czynności jak przewijanie stron internetowych.
    • Wydaje  mi się, że 48-240 Hz.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...