Skocz do zawartości
adamos33

Głośniki do Pc (film,muzyka,sporadycznie gry) 300/400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

przymierzam się do zakupu jakiś głośników do Pc,obecne Creative 5.1 Cambridge Soundworks DTT2200 swoje dobre lata mają za sobą

i czas na zmianę,preferował bym raczej coś z 2.1 i lubię "dobry" bass,wiem że kwota nie za duża (300zł może max.400) i cudów nie będzie

ale w tym temacie jestem zielony i nawet nie wiem na co patrzeć,tzn. moc,firmę itd.

pokój gdzie będą stały to 3,5m x 4,5m i nie koniecznie na biurku.

ps. ostatnio znajomy pochwalił się swoimi Logitech Z906 i mocy im nie brakuje,ale tu bym musiał sporo dołożyć,używki są w granicy 500/600zł

a nawet nie wiem czy warto w takie używane się "pakować".

Z góry dziękuję za jakieś rady i sugestie.

 

a cha,karta dźwiękowa z płyty gł. Z370 EX4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Edifier z mojego wątku na tym forum. Podobno w tej cenie graja bardzo przyzwoicie.

Edytowane przez Passt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"ps. ostatnio znajomy pochwalił się swoimi Logitech Z906 i mocy im nie brakuje,ale tu bym musiał sporo dołożyć,używki są w granicy 500/600zł"

Przez wielu te głośniki są uważane za wyjątkowo słabe jeżeli chodzi o słuchanie muzyki.

Jest duzo lepszych kolumn stereo ale nie wiemy gdzie konkretnie je postawisz?

Monitory mogą stać na szerokim biurko/ komodzie czy standach tylko czy myślisz o zestawie 2.0?

Taki zestaw duzo bardziej naturalnie zagra niemal każdy gatunek od zestawu z subem.

Za 700zł można by już zaczynać szukać używanych kolumn podłogowych oraz wzmacniacza i też polecam taki układ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aro1991 no właśnie nie wiem czy nie lepiej dozbierać i kupić coś ze wzmacniaczem,a kolumny/głośniki było by gdzie postawić,w sumie w pokoju sporo miejsca poza tym że ma wymiary 3,5 na 4,5m,

za bardzo z mocą też nie muszę szaleć (nie wykorzystam) bloki blisko,sklepy itp. a ja teraz w domu to nie to co naście lat temu.

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...