Skocz do zawartości
FejZ

akceleracja myszki/csgo

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam pytanie czy żeby akceleracja w csgo była całkowicie wyłączona muszę mieć ją też ustawioną na 0 w jej oprogramowaniu?

 

Bo jak ustawiam na 0 w oprogramowaniu to przy menu zakupu w csgo jak i na pulpicie muszę przejechać z 100 metrów żeby cokolwiek kliknąć.

 

Na pulpicie to nie jest problem bo wystarczy zmienić dpi, ale w grze już trochę to męczące zmienianie co chwile dpi.

 

tak wyglada program; https://ibb.co/sKkgSRY

Edytowane przez FejZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po co zmieniać "co chwilę" dpi w grach, skoro można ustawić jedno DPI ( np. 3200 ) i ustawić sobie odpowiedni dzielnik dla pulpitu Windows ( w ustawieniach myszy w panelu sterowania np. /4, czyli 3 miejsca w lewo od pozycji środkowej ) i wygodną czułość w grze (np. 0.2 itp. niskie wartości).

 

ps. a akcelerację to radzę wszędzie wyłączyć (nie może być zaznaczone "zwiększ precyzję kursora" czy jakoś tak, bo to nic innego jak akceleracja)

Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwiększ precyzje kursora mam wszędzie wyłączoną, ale w oprogramowaniu z myszki mam jeszcze taki pasek przyspieszenia i czy muszę mieć go na 0 ?

tak to wygląda; https://ibb.co/VLgTfps

 

dpi w grze mam na 400 i przez to też chodzi mi o to, że po daniu tego paska przyspieszenia na 0 w menu kupowania ledwo da się przesuwać myszkę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwiększ precyzje kursora mam wszędzie wyłączoną, ale w oprogramowaniu z myszki mam jeszcze taki pasek przyspieszenia i czy muszę mieć go na 0 ?

tak to wygląda; https://ibb.co/VLgTfps

Zmienia się ilość przebytych pikseli (sprawdź w paint) w zal. od prędkości ruchu po podkładce, kiedy jest na innych wartościach niż zero?

 

dpi w grze mam na 400

Tak z ciekawości: na jakiej grasz czułości wypadkowej? (ile cm po podkładce na obrót postacią o 360 stopni?) Edytowane przez Kyle_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj jaka to jest mysz, a najlepiej nazwę softu, bo jest angielski, a w ogóle to zajrzyj sobie do jakiegoś FAQ/guide czy innej instrukcji programu na stronie, ew. sekcja help w programie. Gdzieś szczegółowo będziesz miał wytłumaczone poszczególne funkcje programu i co robią.

W razie problemów z angielskim odzywaj się, to się pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest to samo co ustawienia w windowsie tylko zmieniasz to w sofcie myszki. Zostaw taką jak jest fabrycznie czyli 5 albo 6. I najlepiej ustawić, zapisać i wywalić soft od myszki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...