Skocz do zawartości
Knight_dev

Warhammer 30K / 40K

Rekomendowane odpowiedzi

Mamy jakichś fanów? :)

Czyta ktoś już może Siege of Terra? U mnie leży już na półce i czeka aż skończę Rozmyślania Aureliusza :cool:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie z WH znam jedynie cykl Przygody Gotreka i Felixa. Książki są fatalnie napisane, nie mają redakcji. Jakby pisał to uczeń podstawówki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej są tutaj fani ;)

 

Siege of Terra jeszcze przede mną, z tego co patrzyłem to będzie runda finałowa HH (tylko żeby nie rozwodnili tego za mocno). Obecnie jestem na początku "Slaves to Darkness" Jhon'a Frencha i to jedna z lepszych pozycji w cyklu.

 

 

Ale imho najlepszym autorem książek w universum jest moim zdaniem Aaron Dembski-Bowden (tak, lepszy od Dana Abnett'a). Swoją drogą czytając jego (chyba) najnowszą książę Talon of Horus można odnieść wrażenie że universum wh41k wejdzie w nową fazę, tzn się właściwe to już weszło tylko że nie ma książek poza podręcznikami które opowiadają o wskrzeszeniu Guilimana, kolejnej generacji space marines->Primaris i zniszczeniu Cadii przez Abbadona.

 

Talon of Horus kończy się na tym że Kyon znajduje statek razem z Abbadonem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety z powodu mojej tylko komunikatywnej znajomości angielskiego jestem skazany na polskie wydania HH, czyli jestem po lekturze "Prymarchowie" i muszę czekać cierpliwie. Uwielbiam to uniwersum, ale w tym tempie to chyba prędzej zemrę niż zdążę przeczytać ostatni tom. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...