Skocz do zawartości
JKm.

Klawiatura TKL, bezprzewodowa 2,4Ghz, +/- 300 zlotych

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

Poszukuje dla siebie klawiatury ktora dziala na radiu 2,4Ghz/5Ghz zamiast popularniejszego w tym momencie BT.

Nie moge znalezc nic ciekawszego niz 'VELOCIFIRE TKL02WS WIRELESS MK' ktory paradokaslnie nie jest dla mnie idealem.

Jedyne na czym mi na prawde zalezy to zeby byla ona wygodna i zarazem kompaktowa. Odpadaja wiec wszystkie male urzadzenia wskazujace ktore w zamysle maja sluzyc do telewizora. Odpadaja modele z wbudowanym touchpadem.

 

Chetnie bym kupil klawiature Microsoftu, Sculpt Ergonomic - wada? Jest to zestaw z myszka i blokiem numerycznym. Bezprzewodowa myszke juz mam, blok numeryczny jest mi zbedny - nie bede doplacal do czegos co bedzie lezalo w pudelku.

Nastepny kandydat to mechaniczna klawiatura, VELOCIFIRE TKL02WS WIRELESS MK. Tutaj wada jest to ze jest ciezka. Spelnia wszystkie wymagania ale jest to klawiatura mechaniczna. Nosze teraz 2 kilogramowego laptopa i jak pomysle ze mialbym dolozyc do tego jeszcze kilogramowa klawiature to nie jestem do konca przekonany.

 

Czy sa jakies jeszcze alternatywy?

 

Szczerze to sklanialbym sie ku membranowej klawiaturze, ale mechanika tez rozwaze.

 

Jak najbardziej wchodza w gre urzadzenia 'out of life' ktore mozna dostac tylko na rynku wtornym :)

 

Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...