Skocz do zawartości
LegiaWarszawa

dwa dyski do laptopa y530 z 1060ti

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc. Prosba o komentarz jakie dyski wybrac do w/w lapka. Obecnie mam jakiegos kupionego z defaultu m2 nvme 250gb ale to malo i on jest wolniejszy niz wd black czy samsungi. Chcialbym zatem wymienic m2 na cos lepszego i wiekszego. Nie mam za bardzo rozeznania w tych dyskach, zatem poprosilbym Was o podanie jakis 2 sensownych modeli ktore ten lapek obsluzy.

Z tego co wiem to dyski m2 nvme sa odpowiednie (czy jakies inne niz nvme tez?)?

Mysle tutaj o dysku w jakiejs sensownej promocji z peppera dlatego troche moge poczekac.

Ale co wybrac? Mialem w poprzednim modelu chwilowo wd black i podobala mi sie predkosc z jakas pracowal. Ten obecny to PC SN520 i sa wolniejsze.

 

SSD na m2 to min 500gb lub przy dobrej cenie i mozliwosci finansowej 1TB. Pytanie do Was jaki model warto?

 

Dysk ssd sata - tu juz praktycznie zdecydowalem sie na cruciala mx500 albo 1TB albo 2TB zaleznie od ceny (jak za jakies 850 sie da to 2TB). Najpierw kupie sate, w pozniejszym terminie wymienie m2. Dzieki za podpowiedzi.

 

BTW czytalem ze niektore dyski m2 bardzo mocno sie grzeja, czy tak jest tez z evo 960/970?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W swoim y530 z 1050 dostałem samsung 961 256GB na system.

Dokupiłem Cruciala MX500 i jest to wystarczające.

 

 

Zależy do czego potrzebujesz ? Jak gry i proste programy to kup duży Sata i wystarczy. Będzie tańszy niż szybki odpowiednik Nvme.

 

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...