Skocz do zawartości
KrisC179

Zakup sprzętu AGD

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów,

 

Ponieważ jestem w trakcie gruntownego remontu domu, prośba do Panstwa o jakieś opinie, zalecenia, rady, oferty odnośnie zakupu podstawowego sprzętu AGD tzn.

 

1. zmywarki do zabudowy 60 - do 2k

2. piekarnika - do ?

4. pralki - do 2k

3. suszarki - do 3k

 

Jakby ktoś miał jakąś propozycję, ze względu na własne doświadczenie, użytkowanie i chciałby coś zaproponować, to proszę pisać. Będę wdzięczny za każdą opinię. Z góry dziękuję. Pozd Kris

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do zmywarki to Bosch lub Siemens (słowa pana technika, z którym rozmawiałem). Z lekkim wskazaniem na ten drugi, chyba, że nie przeszkadza plastikowe dno. Mój poprzedni Siemens

 

bezawaryjnie funkcjonował 9.5 roku. To chyba niezły wynik.

 

Radze szukać takiej z szufladą na sztućce, nie z koszyczkiem. Świetnie się sprawdza i masz więcej miejsca w dolnym koszu.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1. zmywarki do zabudowy 60 - do 2k

Polecam Siemensa/Boscha - to właściwie to samo, ale Siemens ma białe cyferki na wyświetlaczu i dno z nierdzewki też w tanich modelach.

Bosch zwykle ma taniej opcję zasilania gorącą wodą (zbędny bajer oszczędności symboliczne) oraz programy na pół wkładu (też się nie korzysta, już prędzej z tych szybkich)

 

@UP i oczywiście szuflada > koszyk. Mniej miejsca na kubki, ale 100x wygodniejsze wkładanie wyjmowanie sztućców.

 

2. piekarnika - do ?

Polecam coś z pyrolizą i jak ma się dzieciaki to z funkcją zimnych drzwi. My mamy Electrolux EOC3430COX na razie 2.5 roku, sprawdza się bardzo dobrze.

 

Pralki zawsze braliśmy tanie, robią co trzeba :)

Suszarkę mamy jakąś starą i nie używamy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Siemensa/Boscha - to właściwie to samo, ale Siemens ma białe cyferki na wyświetlaczu i dno z nierdzewki też w tanich modelach.

Bosch zwykle ma taniej opcję zasilania gorącą wodą (zbędny bajer oszczędności symboliczne) oraz programy na pół wkładu (też się nie korzysta, już prędzej z tych szybkich)

 

Wolałem chyba czerwone cyferki i czerwone podświetlenie w podłodze oraz tej samej barwy podświetlenie guzików. Mój obecny Siemens ma białe cyferki (w sumie też to fajnie wygląda) i niebieskie światełka. Oczywiście nie ma to żadnego wpływu na samą jakość zmywania.

 

Obecna zmywarka ma tylko Vario Speed Plus. Poprzednia miała pół załadunku+ to co obecna. Szczerze powiedziawszy nie wiem, czym się różnią te dwa programy. W obu chodzi o to samo-skrócenie czasu pracy.

 

Rozgrzebaliśmy temat sprzed trzech miesięcy. Autor już pewnie kupił to czego potrzebował. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...