Skocz do zawartości

  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak Wam się podoba owa szata graficzna? Co można zrobić?

    • Jest całkowicie nieczytelna. Chcę starą wersję.
      26
    • Jest nieczytelna. Będzie mogła zostać, ale po wieeelu poprawkach, o które prosiliśmy.
      21
    • Nowa szata graficzna jest ładniejsza, ale wymaga kilku drobnych poprawek.
      5
    • Jest lepsza od poprzedniej.
      1


Rekomendowane odpowiedzi

Moi drodzy,

 

może nasza redakcja nie zdaje sobie sprawy, że tak wielu ludziom nie odpowiada ich szata graficzna.

Sprawdźmy ilu nas jest!

 

Ta ankieta może działać w 2 strony:

1. pokaże, że wielu ludziom się nie podoba nowa szata, nawet Ci co się nie udzielają

2. pokaże, że większości się podoba, ale się wypowiadają osoby, którym się nie podoba.

 

Można też zrobić spis rzeczy do poprawy i zagłosować w ankiecie, które są najpilniejsze.

Jak zagłosuje kilka tysięcy ludzi nad zmianą, to może się zastanowią.

 

Co myślicie?

 

Ja też przestałem wchodzić na główną, bo wszystko taką ogromną czcionką, że nie umiem nic tam znaleźć.

Ankieta za to stworzona obiektywnie, może komuś się podoba ta zmiana i ma taką możliwość zaznaczenia.

 

Pokazujcie innym, niech każdy zagłosuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybrałem bramkę nr 2, ale to spore uproszczenie.

 

W tej chwili połowa głównej strony to reklamy: gigantyczna belka aorus, która na szczęście jest pod kolor i jebitna, biała reklama jakiejś komórki. Trochę wieś. Wręcz zmuszanie ludzi do korzystania z adblocków.

 

O ogólnie niskiej czytelności serwisu i ograniczonej funkcjonalności wszystko już powiedziano sto razy, więc nie ma się co powtarzać.

 

PS.

To czy "będzie mogła zostać" to takie trochę mało poważne. Nawet gdyby tu wszyscy non stop z pianą na pyskach latali, to powrotu do oldschoolowej funkcjonalności na pewno nie będzie :lol2:

Edytowane przez Makavcio2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Reklamy nie są wielkim problemem, bo od kiedy na YT wyskakują reklamy, regularnie używam uBlocka.

 

Ale sam interfejs leży.

Wg mnie powinny być dwa style do wyboru, nowy i stary, nawet zgodziłbym się na domyslny nowy styl. Nie wydaje mi się, żeby to był wielki problem przy pisaniu artykułów, a ja osobiście wolę stary czytelniejszy układ. I mniej mnie męczyła jego nieresponsywność na telefonie niż obecne na komputerze.

 

EDIT. Jako dobry przykład dam konkurencyjny benchmark.pl - oni jakoś potrafią zostawić stary styl do wyboru, na stopce strony posiadają przycisk przełączający layout...

Edytowane przez WinSxS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o to, żeby reklamy wyłączyć, bo to nie problem. Tu chodzi o to, że portal na reklamach zarabia, a skoro się z niego korzysta, wypadałoby mu dać zarobić.

Sęk w tym, że Lab bardzo mocno zniechęca do takiej i tak niepopularnej postawy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PCLab od dawna ma wywalone, co myślą i czego chcą czytelnicy, niestety...

 

Do nowego wyglądu bym nic nie miał gdyby nie to, że jest kur....o nieczytelny. Niestety wiem, że to pewnie się nie zmieni dlatego praktycznie już tu nie wchodzę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei się dobrze odnajduję w nowym layoucie.Ale wiecie,Lab bardzo długo miał starą wersję strony,która od dłuższego czasu była przestarzała.

Nowy layout nie jest tak samo funkcjonalny jak stary,ale jak będą poprawione najistotniejsze błędy to na moje oko będzie dobrze.

Możecie ze mną się kłócić,ale zdania swojego nie zmienię

 

może nasza redakcja nie zdaje sobie sprawy, że tak wielu ludziom nie odpowiada ich szata graficzna.

Sprawdźmy ilu nas jest!

Co ja wiem,Redakcja od dawna ma wywalone na forumowiczów.

Dosłownie żaden członek redakcji nie wchodzi na forum,choćby przeczytać wasze żale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

24 głosy w ciągu 22 godzin... chyba trzeba dać sobie spokój z marudzeniem i przyjąć na klatę że jesteśmy nic nie znaczącym promilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...

Mam nieodparte wrażenie, że nie zauważyłeś 25-stronicowego tematu z tego działu, z już wyrażonymi opiniami użytkowników o nowym wyglądzie strony głównej :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słyszeliście kiedyś o selection bias?

Przeprowadzanie wśród niezadowolonych ankiety z pytaniem "Czy jesteś zadowolony?" to jest właśnie to.

 

Dosłownie żaden członek redakcji nie wchodzi na forum,choćby przeczytać wasze żale

Bzzzt, źle!

Edytowane przez mbrzostek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei się dobrze odnajduję w nowym layoucie.Ale wiecie,Lab bardzo długo miał starą wersję strony,która od dłuższego czasu była przestarzała.

Nowy layout nie jest tak samo funkcjonalny jak stary,ale jak będą poprawione najistotniejsze błędy to na moje oko będzie dobrze.

Możecie ze mną się kłócić,ale zdania swojego nie zmienię

Ja jestem takiego samego zdania, bo i tak jest czytelniej niż na komputerswiat.pl, ale trzeba przyjąć do wiadomości, że żadnej poprawy już nie będzie. Pierwsza wersja "beta" była już tą ostateczną.Ja łudziłem się że do aktualności ktoś doda miniaturki, (małe i z boku, a nie ogromne ponad wiadomością jak w innych serwisach)

Jeśli miałoby to wyglądać tak jak na Komputer Świecie, gdzie w dziale aktualności na ekranie mieści się 1,5 newsa bo 1/3 zajmuje obrazek, 1/3 nagłówek i treść gigantyczną czcionką a 1/3 to biała przerwa między aktualnościami i kawałek kolejnego obrazka, to już chyba wolę obecną formę bo jeśli trend się utrzyma to mogą już tylko tą stronę jeszcze bardziej spier....ć.

 

24 głosy w ciągu 22 godzin... chyba trzeba dać sobie spokój z marudzeniem i przyjąć na klatę że jesteśmy nic nie znaczącym promilem.

:E

 

 

Dosłownie żaden członek redakcji nie wchodzi na forum,choćby przeczytać wasze żale

Bzzzt, źle!

Tu muszę przyznać Ci rację.

Owszem, członkowie redakcji wchodzą na forum, czytają narzekania, olewają je i wychodzą.

Edytowane przez wahoo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co mają zrobić? Przypiąć się łańcuchami do serwera i wysłać fotkę do Piły? Znając jego odpisze coś w stylu - hehe, ale fajny łańcuch. Nawet nie wiedziałem, że mamy taki w redakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka nowa szata? Zmienili skórkę na CMS-ie. Od starej niewiele w sumie się różni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka nowa szata? Zmienili skórkę na CMS-ie. Od starej niewiele w sumie się różni.

Co Ty wygadujesz?

 

Jest bardzo nieczytelna, ogromna czcionka, aktualności na końcu - wszystko pomieszane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka nowa szata? Zmienili skórkę na CMS-ie. Od starej niewiele w sumie się różni.

Mam podobnie. :-O

Jaka nowa szata? :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...