Skocz do zawartości
NERTY

CS:GO FPS

Rekomendowane odpowiedzi

Mam kartę R9 380 2 GB i i3-6100 na testach na Youtube było że na najwyższych w cs:go powinienem mieć 200-300 fps a jak gram to mam 90-120 fps czasami nawt spada do 60 nwm o co chodzi temperatury na karcie 60 C a na procesorze 50 C. Wykorzystywanie procesora mam na 30% i nie rozumiem już co z tym jest. Wpisywałem FPS_MAX i Mam odblokowane ustawione wykorzystywanie wszystkich wątków i rdzeni. Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Jaka pamięć ram, w jakiej ilości oraz czy pracuje w dual channel?

2. Upewnij się że masz vsync na off w sterownikach karty jak i w samej grze.

3. Zobacz też czy nie masz przypadkiem włączonej funkcji radeon chill, jeżeli tak to wyłącz i ustaw plany zasilania w Windowsie na wysoką wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kartę R9 380 2 GB i i3-6100 na testach na Youtube było że na najwyższych w cs:go powinienem mieć 200-300 fps a jak gram to mam 90-120 fps czasami nawt spada do 60 nwm o co chodzi temperatury na karcie 60 C a na procesorze 50 C. Wykorzystywanie procesora mam na 30% i nie rozumiem już co z tym jest. Wpisywałem FPS_MAX i Mam odblokowane ustawione wykorzystywanie wszystkich wątków i rdzeni. Proszę o pomoc.

Albo ktoś podstawił inny procek/kartę albo nie miał ustawień najwyższych. Popatrz na testy na najwyższych np z i5 6600/7500 itp , to zobaczysz , że średni fps pokaże na poziomie 170fps (i to z sporo wydajniejszą kartą). Patrząc moim okiem, do najwyższych to karta wymięka , rx570 też wymięka , trzeba z rtx2060/gtx1080 żeby się cieszyć ogromną ilością fps na najwyższych ustawieniach . Zmień ustawienia na low i zobacz ile masz fps.

@ AdRjiaN Wychodzi zmęczenie po robocie , przewidziało mi się , że ma i3 8100 , a nie 6100, na tym procku to możesz pograć na najniższych w 4:3 z około 160fps. Też miałem pentaka jakiś czas ;)

Edytowane przez novi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?

zobacz 1366x768 najnizsze jak sie sprawuje

 

majac 2R/4W nie liczylbym na super wyniki ogolnie tez

Mialem g4560 :) prawie to samo

Edytowane przez AdRjiaN

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może naoglądał się testów sprzed 2 lat, wtedy ta gra miała sporo niższe wymagania i wykrecala węcej fps na "byle czym"

warto też odpowiedzieć na pytania z 2 posta odnoście ramu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja , z 3-4 lata temu na hd7850 się wyciskalo 300fps , w połączeniu z kreconym i5 2500k , teraz to można marzyć o takim wyniku :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodam iz na max w 1920 i wiecej cs potrafi zjesc bez problemu 2GB VRAM

 

Przynajmniej ja tak mialem na hd 7850 //

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja , z 3-4 lata temu na hd7850 się wyciskalo 300fps , w połączeniu z kreconym i5 2500k , teraz to można marzyć o takim wyniku :).

Ta gra zawsze była procesorową grą czyli jednak cos sie zmieniło ostatnio grałem na sprzęcie ryzen 2600 3.8 ram 2x8 @ 3133mhz i gtx 1060 6gb na publicznych serwerach dropi nawet do 130 na tym ryzenie :E to ja mam na FXie @ 4.6 podobnie na sprzęcie z sygnatury :hmm:

Edytowane przez Send1N

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze była, w takim przekonaniu żyłem A wychodzi na to , ze lepsza karta daje więcej fps nawet na niskich ustawieniach i bardzo małej rozdzielczości. Więc pogorszyli, bo kiedyś wystarczył sam mocny cpu i średnia karta A teraz do sporej ilości fps potrzeba procek i grafikę mocną;). Sam jestem ciekaw ile fps wyciąga ryzen 2600 4.0-4.1ghz z szybkim ramem i np rtx2060/2070 . Niebawem się przesiadam na mocniejszą kartę coś pokroju rtx2060/70 lub gtx1080ti to zrobię bezpośrednie porównanie na sprzęcie z sygnaturki, będzie wiadomo jaki wpływ ma gpu w cs go na niskich ustawieniach . Ale to trzeba poczekać z miesiąc. Bo najpierw kupuje monitor 144/240 hz , potem drugi w kolejności zasilacz i dopiero potem grafika . Wszystko zależy kiedy mi pieniądze będą wpływać;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...