Skocz do zawartości
SadOX

Nowy telefon do 2k pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Dziś posiadana od premiery s6e+ już przegieła granice i potrzebuje nowego telefonu. Telefon może być nowy lub używany ale w stanie idealnym. Budżet to 1.7-1.8k ale jeśli będzie warto to do Max 2k zł.

Wymagam telefonu na długi okres dobrych podzespołów typu po np roku użytku nie bylo problemów itp. Drugim warunkiem który możecie brać pod uwagę to pojemność 3k mah to minimum ale myślę nad 3.5k mah+ , aparat nie musi być najlepszy ważne żeby nie było pixelozy ?

Z góry dziękuję za pomoc ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakąś markę preferujesz? Jaka wielkość ekranu, smartfona, szerokość? Notch, łezka, wysuwany aparat do sefie? Aluminium, szkło na pleckach? Podaj więcej danych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 1399 zł masz Mój link

- wydajny

- bardzo dobry ekran

- bardzo dobre głośniki

- dobra bateria

- bardzo dobrze wykonany

- aparat ma OIS i EIS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preferuje samsunga,huaweia, 5.8cala+,plecy obojętnie,bez wysuwanego aparatu do selfie, fajnie by było jak by miał miejsce na SD

 

Co myślicie o Huawei p20 pro ?

Edytowane przez SadOX

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie chciałem Ci go zaproponować ?

Aczkolwiek w tym budżecie jest kilka słuchawek do rozważenia no i ten Asus wyżej to też bardzo fajna propozycja szczególnie w cenie w jakiej jest obecnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 9se

 

No, w szczególności ten slot SD. Mi 9se nie pasuje tu wcale, bo parat ie jest istotny a reszta w nim jest przecietna.

 

Myślę, że nawet max pro m2 będzie ok. Dobre podzespoły, świetna bateria, duży ekran, dobre wsparcie. Albo zenfone 5z z topowymi bebechani, gdzie tym po 2-3k ustępuje jedynie aparatem trochę.

 

Ja bym polecił u11 plus..

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Preferuje samsunga,huaweia, 5.8cala+,plecy obojętnie,bez wysuwanego aparatu do selfie, fajnie by było jak by miał miejsce na SD

 

Co myślicie o Huawei p20 pro ?

S8 Plus lub S9 Plus ewentualnie tańszy, a fajny (mam teraz w teście) Samsung A50. Mogę go spokojnie polecić jako alternatywę dla S8 Plus. Test wrzucę za kilka dni.

Co do Huawei to ja na razie czekam na rozwój wydarzeń i bym go nie brał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Huawei to ja na razie czekam na rozwój wydarzeń i bym go nie brał.

 

Pomyśl logicznie.

Ja bym poczekal i wtedy brał. Poprawki w rzeczywistości są... Kupa osób nie ma aktualnych i jakoś nie widać info, aby miało to jakikolwiek negatywny wpływ.

Im gorzej dla huawei tym lepiej dla nas. Ceny beda musiały iść w dół. Tak jak HTC, co najmniej. Aktualne ceny u11 i u12+ są mega niskie jak na ich możliwości.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyśl logicznie.

Ja bym poczekal i wtedy brał. Poprawki w rzeczywistości są... Kupa osób nie ma aktualnych i jakoś nie widać info, aby miało to jakikolwiek negatywny wpływ.

Im gorzej dla huawei tym lepiej dla nas. Ceny beda musiały iść w dół. Tak jak HTC, co najmniej. Aktualne ceny u11 i u12+ są mega niskie jak na ich możliwości.

 

to nie sa mega niskie ceny tylko realne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie sa mega niskie ceny tylko realne

 

No nie wiem. Zależy od punktu widzenia.

Oprócz wyglądu konkurencja dla nich są słuchawki droższe o średnio 500zl. To dużo. Chyba, że pokażesz mi jakieś konkretne telefony w alternatywie, które są dla nich w tej cenie alternatywą.

Chociaż u12 jest "aktualny", nie każdy toleruje nocz.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nocz zamienil sie obecnie w krople, dla mnie to troche lepiej ale w tej cenie mamy nowszego asusa zenfone 6 albo mi9, nie wiem jak bardzo aparat odstaje ale nie porownywalem, oneplus7 po dorzuceniu do 2400

jest pare opcji, dla kazdego cos dobrego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...