Skocz do zawartości
patryk2205

Atrament w butelkach

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Mam zamiar kupić drukarkę HP OfficeJet PRO 6970 tylko jest jeden problem. Nie mogę znaleźć w internecie atramentu do tego modelu(HP 903). Liczyłem na to, że koszty eksploatacji będą niższe. Tak było z moją starą drukarką HP 1410. Szukałem drugiej drukarki i znalazłem HP DeskJet Ink Advantage 3835. Czy mógłby ktoś ocenić w skrócie czy ta drukarka jest warta uwagi?

Edytowane przez patryk2205

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli zastanawia się Pan nad zakupem urządzenia z serii OfficeJet Pro, rekomendujemy wybór najnowszego modelu z tej serii - HP OfficeJet Pro 9020. Jest to urządzenie, pozwalające na drukowanie, skanowanie i porządkowanie dokumentów o 50% szybciej dzięki funkcji Smart Tasks. Urządzenie wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro w połączeniu z aplikacją HP Smart tworzy zautomatyzowane i inteligentne narzędzie, którego konfigurowalne skróty do zarządzania wydatkami, rozliczania faktur, tworzenia kopii zapasowych dokumentów i wiele innych, ułatwiają efektywne funkcjonowanie każdego biznesu, z dowolnego miejsca na świecie. Zachęcamy do obejrzenia recenzji i testów urządzenia:

 

 

Wymienne wkłady atramentowe do modelu OfficeJet Pro może Pan kupić na naszej stronie:

 

https://sklephp.pl/tusze-tonery

 

Jeśli natomiast poszukuje Pan urządzenia wielofunkcyjnego do użytku domowego, rekomendujemy wybór HP Smart Tank 515 - bezproblemowego, taniego modelu, zapewniającego pełną swobodę drukowania. Przy zakupie sprzętu, producent oferuje komplet tuszy w zestawie, które mogą wystarczyć nawet na 3 lata pracy (do 18 000 stron w czerni lub 8 000 w kolorze). Ponadto HP Smart Tank 515 objęty jest promocją “Cashabck” (ograniczoną w czasie), dzięki której może Pan uzyskać zwrot kosztów nawet do 150 zł. W celu uzyskania dodatkowych informacji na temat zaproponowanego przez nas produktu, zapraszamy do obejrzenia recenzji na portalu technologicznym - Spider’s Web:

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...