Skocz do zawartości
mates1

Urządzenie wielofunkcyjne do biura - 700 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, potrzebuję zakupić do biura urządzenie wielofunkcyjne. Oprócz drukowania skaner oraz połączenie przez wifi musi być. Również chciałbym aby urządzenie posiadały możliwość dwustronnego druku. Używane będzie do drukowania dokumentów głównie w kolorze czarnym, jednak też fajnie jakby posiadało dobrą jakość drukowania w kolorze. Czy kwota 700 zł jest odpowiednia czy zbyt niska?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli do biura to laserowa, za 700zł dostaniesz coś dobrego ale tylko druk w kolorze czarnym.

 

Osobiście polecam drukarki Brother, moja ma już ze trzy lata (DCP-L2520DW). Nowsza wersja to np. DCP-L2532DW.

Co do kolorowej to nie wiem co jest polecane teraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie czy ktoś ma może jakieś propozycje jeszcze? Muszę zrobić zakup jak najszybciej, a już kiedyś z jedną drukarką wtopiłem także szukam czegoś sprawdzonego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś w stanie dołożyć trochę to:

Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER TonerBenefit DCP-B7520DW (A4)

tani i wydajny toner oryginalny.

Natomiast jeżeli nie to tak jak wyżej Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER DCP-L2532DW (A4). Tylko musisz uważać na "tanie" zamienniki. Ponieważ często nie działają.

Jeżeli chodzi o kolor to do 700 zł nic nie kupisz co później było by tanie w eksploatacji.

Urządzenie wielofunkcyjne OKI MC363dn (A4) - w granicach 1000 zł zakup urządzenia. Eksploatacja ok. 1800 zł brutto. Zamienników OKI nie toleruje.

 

Jeżeli chodzi o atrament to do 700 zł z dupleksem nie znajdziesz nic godnego polecenia.

Tzn. możesz kupić HP ale za 2/3 wymiany tuszy masz nowe urządzenie :)

Polecam Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank ITS L4160 (A4)

lub

Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER InkBenefit Plus MFC-T910DW (A4)

Oba urządzenie z systemem CIS i dupleksem.

Epson 12 miesięcy gwarancji.

Brother 24 miesiące i dodatkowe 12 miesięcy po rejestracji na stronie brother.pl

Jeżeli chodzi o coś do 700 zł to bez dupleksu poniżej propozycje

 

Urządzenie wielofunkcyjne BROTHER InkBenefit Plus DCP-T510W (A4)

 

Urządzenie wielofunkcyjne EPSON EcoTank ITS L3050 (A4)

 

 

Ogólnie nie podaje linków do sklepów myślę, że jak wbijesz na ceneo to ogarniesz sobie gdzie jest lepsza cena.

Pracuje w jednym z sklepów zajmującym się rozwiązaniami druku itp. i nie wiem w sumie czy na tym forum można udostępniać "swoje" linki do "swoich" sklepów. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oki łyka zamienniki bez problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko Brother - nie są najtańsze, ale nie do zajechania - mój DCP-195C od prawie dekady nie chce się zepsuć, fakt że korzystam z zamienników jednej firmy (Dulin, teraz to chyba się jakoś inaczej nazywa). Grunt to nie mieszać i kupować jednej sprawdzonej marki, a sprzęty mechanicznie są naprawdę bardzo solidne. To nie tylko moja opinia - serwisant w moim mieście, który serwisował w Danii parki maszynowe za miliony mówi, że to dobry producent i rzadko się psują. Ja mu wierzę :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Bardzo ciężko znaleźć te modele które polecacie. Może być nawet atrament ważne aby nie było zbyt drogie i miało te funkcje które napisałem. Co myślicie o modelu Epson wf-2750 ? Czy są szanse na jakieś propozycje jeszcze?

Edytowane przez mates1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...