Skocz do zawartości
Teo137

Samsung s8 czy redmi note 7

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, po kilku latach używanie redmi note 3 chce zmienić go na cos nieco nowszego. Na telefon mam +/- 900zł. Zależy mi na dobrym aparacie. Najbardziej do gusty przypadł mi używany Samsung s8, telefon bez żadnych rys ani pęknięć który ma 1,5 roku oraz nowy Xiaomi redmi note 7. I tu pojawia się problem pomiędzy świetnym aparatem, a nowszym systemem i lepszą baterią. Co o tym sądzicie? Opłaca się brać 1,5 rocznego s8?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zalezy Ci na baterii, to nie - S8 nawet nowy ledwo wytrzymywał na jednym ładowaniu cały dzień (i to przy łagodnym traktowaniu), a używany półtora roku, bo albo będziesz co chwila szukał gniazdka, albo wszędzie latał z powerbankiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam porównanie S8+ do Redmi Note 4 - to co napisał @Baronik to prawda, półtora roczny S8+ wymaga codziennego ładowania, gdzie przy Xiaomi czasami sobie o tym ładowaniu przypominam. Jednak względem aparatu to nie ma co porównywać do chińczyka :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu baterii nie opłaca się brać 1,5 rocznego S8. Ponieważ z baterią może być już różnie. Lepiej nowy Redmi Note 7. Wydajności Ci wystarczy, a bateria ładnie trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Xiaomi oczywiście. S8 to co najwyżej nowy, jak jesteśmy fanami marki.

Chociaż za 900zl wolałbym zenfone 5

 

Edit

A jak ma być nieco nowszy to szukalbym zenfone zoom s. Bateria 5k i dobre aparaty. Oraz zenfone 4, również dobra bateria i dobry aparat. Poziom... No nie wiem. Note 7 właśnie + stabilizacje i to obie? ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój link

aparat ma OIS i EIS// robi dobre zdjęcia + bateria trzyma na luzie dwa dni + nowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli zalezy Ci na baterii, to nie - S8 nawet nowy ledwo wytrzymywał na jednym ładowaniu cały dzień (i to przy łagodnym traktowaniu), a używany półtora roku, bo albo będziesz co chwila szukał gniazdka, albo wszędzie latał z powerbankiem.

 

To wina soc, a nie baterii. Wersja ze Snapdragonem ma zupełnie akceptowalny czas działania po naładowaniu. Jest to w sumie tylko przeciętny poziom ale telefon nie wyróżnia się negatywnie na tle konkurencji. Piszę na podstawie doświadczenia z s8 plus, który radzi sobie lepiej od g6, a jest to poziom pierwszego Pixela XL lub może nawet minimalnie lepszy.

 

Na ebayu są dostępne wersje z prawidłowym procesorem, pewnie najtaniej sprowadzić samodzielnie telefon z Azji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wina soc, a nie baterii. Wersja ze Snapdragonem ma zupełnie akceptowalny czas działania po naładowaniu. Jest to w sumie tylko przeciętny poziom ale telefon nie wyróżnia się negatywnie na tle konkurencji. Piszę na podstawie doświadczenia z s8 plus, który radzi sobie lepiej od g6, a jest to poziom pierwszego Pixela XL lub może nawet minimalnie lepszy.

 

Na ebayu są dostępne wersje z prawidłowym procesorem, pewnie najtaniej sprowadzić samodzielnie telefon z Azji.

Nie ma znaczenie czego to wina, jak telefon w wersji z tym procesorem nie jest dostępny w Polsce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...