Skocz do zawartości
Grucholek

Słuchawki nauszne bezprzewodowe do 350 zł.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

Poszukuję słuchawek bezprzewodowych (nausznych) do 350 zł.

Aktualnie posiadam Suprelux Hd330 z których jestem bardzo zadowolony. Jest w ogóle szansa na znalezienie w tym budżecie słuchawek bezprzewodowych o podobnej jakości dźwięku?

Generalnie nie jestem jakiś audofilem ale jestem wrażliwy na czystość dźwięku.

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

posiadam PLANTRONICS BACKBEAT GO 600 i jestem w stanie je polecić. Grają naprawdę przyzwoicie, bateria trzyma do 18h i są lekkie. Jedyny minus że mają wąski pałąk i nie idzie ich trzymać na karku bo po prostu są trochę za ciasne.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie, tak jak mówi Robocap. Edifire zrobił jedną z lepszych serii budżetowych słuchawek. Dorzuciłbym jeszcze wersję W860NB, które przekraczają poza budżet, ale mają dobry ANC. Natomiast z tych dwóch W820 i W830, brałbym te pierwsze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ja posiadam W855BT kupione na aliexpress za około 210zł i jestem bardzo zadowolony. Jedyny minus słuchawek nausznych to, że gorąco w głowę w takie upały, ale tyczy się to wszystkich, a nie tylko tego modelu. Tutaj recenzja tych słuchawek: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-edifier-w855bt/

Na allegro ktoś sprzedaje teraz używane kilka razy za 230zł. Myślę, że to bardzo dobra cena, szczególnie że nowe w Polsce kosztują 450zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja posiadam W855BT kupione na aliexpress za około 210zł i jestem bardzo zadowolony. Jedyny minus słuchawek nausznych to, że gorąco w głowę w takie upały, ale tyczy się to wszystkich, a nie tylko tego modelu. Tutaj recenzja tych słuchawek: https://www.audiofanatyk.pl/recenzja-sluchawek-edifier-w855bt/

Na allegro ktoś sprzedaje teraz używane kilka razy za 230zł. Myślę, że to bardzo dobra cena, szczególnie że nowe w Polsce kosztują 450zł.

Jak je generalnie oceniasz - konstrukcja, daje radę? Da się gdzieś dorwać do nich zamienne nauszniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...