Skocz do zawartości
endriuu151

Płyta główna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie, na wstępie powiem że jest to mój pierwszy temat na forum i nie wiem czy odpowiedni dział jak coś to proszę dać znaćOczko a teraz do rzeczy:

Miałem problem z przegrzewaniem się podzespołów a mianowicie procek i grafa grzały się do 100 stopni.. W porę się ogarnąłem i okazało się że wiatraki na karcie się nie kręciły i poradziłem sobie z tym. Pobrałem MSI afterburner i ręcznie ustawiałem.

Kumpel doradził mi żebym zmienił pastę na procku i grafie mówię ok. Zrobiłem to i co? Odpalam pc i *****. Na 1 slocie pci-e monitory w ogóle się nie załączają grafa świeci i kręci reszta podzespołów też. Na drugim i 3 slocie wszystko niby ok dochodzi do ładowania Windowsa kropki znikają powinien wyskoczyć pulpit i jest tylko biała poświata na czarnym ekranie obu monitorów.. Karta przestaje kręcić ale reszta podzespołów pracuje..

Sprawdzałem kartę na innym pc działa, sprawdzałem inną kartę na mojej płycie TE SAME OBJAWY.

Pomóżcie bo już chyba robiłem wszystko co się da..

Specyfikacja kompa:

Grafa Radeon R9 390 8gb

Procek i7 4790k

Ramy hyperx savege 2x8gb DDR3

Zasilacz Corsair RM650X 80Plus Gold - 650W

 

AAA dodam że na karcie zintegrowanej wszystko działa bez problemu. Komputer startuje system się ładuje wszystko śmiga i hula. Tak jakby sloty pcie odmówiły posłuszeństwa tylko dlaczego? Proszę o pomoc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyjmowales procesor z gniazda ? Nie ubrudziles pasta zadnych złącz i innej elektroniki ? Sprawdz poprawność podłączenia przewodów. Zresetuj BIOS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...