Skocz do zawartości
Adamento

Telefon dla dziewczyny

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, brat chce kupić żonie telefon na urodziny i zastanawia się między dwoma modelami

Pocophone F1 6/126 gb lub mi 9se 128 gb. Dlaczego xiaomi? Dostał bon na 1000zł do sklepu

i może sobie coś wybrać w tej cenie, lub trochę dopłacić i wziąć coś droższego.

 

Może ktoś przedstawić stosowną różnicę między dwoma telefonami? Jako, że dla dziewczyny

to zapewne głównie liczy się aparat choć chyba oba telefony są dość ok pod tym względem.

Za każdy sensowny argument dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 9se. Poco to przecietnak z mocnym prockiem, mi9 se to ubozsza wersja flagowca, gdzie dali głównie słabszy ale wciąż porządny procesor zostawiając porządny ekran itp.

 

Osobiście wziąłbym u11 za 1300zl z euroagd. Bo bon chyba nie jest na Xiaomi ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusy Poco F1 to wydajność, dobry aparat i długi czas pracy na baterii (4000mAh).

Mi9se, bardziej elegancki wygląd, mniejszy i bardziej poręczny, ma NFC, ekran AMOLED, więc ładniejsze kolory ale mniej wydajny i mniejsza bateria (3070mAh) niż Poco F1.

Dla kobiety wybrał bym Mi9se.

 

Mi 9se. Poco to przecietnak z mocnym prockiem, mi9 se to ubozsza wersja flagowca, gdzie dali głównie słabszy ale wciąż porządny procesor zostawiając porządny ekran itp.

Od kiedy polecasz amoledy? :Up_to_s:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wybrałbym Mi9 SE dla kobiety. Przede wszystkim ze względu na rozmiar jak również aparaty, bo jak na tą cenę ma bardzo dobry szeroki kąt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Plusy Poco F1 to wydajność, dobry aparat i długi czas pracy na baterii (4000mAh).

Mi9se, bardziej elegancki wygląd, mniejszy i bardziej poręczny, ma NFC, ekran AMOLED, więc ładniejsze kolory ale mniej wydajny i mniejsza bateria (3070mAh) niż Poco F1.

Dla kobiety wybrał bym Mi9se.

 

 

Od kiedy polecasz amoledy? :Up_to_s:

 

Odpowiadam na potrzeby Adamento a nie na swoje zachciewajki. A w tej cenie polecilem coś innego ;)

Bo laski słuchają też muzyki na YT ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...