Skocz do zawartości
Kondziowsky

Głośnik mobilny 200-300zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuję na prezent głośnika mobilnego w podanej cenie. Słyszałem wiele o JBL'ach, ale one lekko wychodzą ponad budżet z tego co się do tej pory zorientowałem.

 

Najpierw szukałem czegoś w okolicach 200zł i znalazłem ten - CREATIVE Sound Blaster Free. Aczkolwiek jeśli warto dopłacić około 100 to chętnie spojrzę na inne propozycje.

Dzięki.

 

@edit znalazłem jeszcze ten za 300zł - JBL Flip 3 Stealth Edition Czarny. Czy znajdę coś lepszego w tej cenie?

Edytowane przez Kondziowsky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jbl flip 3 to bardzo dobry wybór, ma fajne basy, głośność i dźwięk też świetne. Zresztą co będę ci tu recenzję pisać, wystarczy, że przejrzysz opinie klientów na różnych sklepach/porównywarkach cen itp.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

SONY SRS-XB21 ten też nie jest zły, ale wg mnie ma zbyt mocne basy i przez do oglądania filmów nie jest najlepszy, niestety nie miałem okazji używać go przez dłuższy czas więc nie wiem czy equalizer coś daje w tym temacie.

JBL flip według mnie jest bezkonkurencyjny w przedziale cenowym 200-300zł.

 

Masz ten głośnik? Strefa audio jest taka, że dany element (w tym wypadku głośnik) warto odsłuchać samemu lub zapytać się kogoś osobiście jak się dana rzecz sprawuje. Mnie osobiście nie przekonuje mało znana firma i 2*20W w głośniku za mniej niż 300zł, zakładam, że po pewnym czasie, jak nie od razu zacznie trzeszczeć dźwięk, ale to oczywiście są tylko moje spekulacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Dzięki wszystkim :) wybrałem flipa

Dobra decyzja. nie pożałujesz.

A tak z ciekawości, który model 3 czy 4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...