Skocz do zawartości
mates1

Laptop do biura max 1500 zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

poszukuję laptopa który będzie służył w biurze. Ma głównie służyć do obsługi poczty, przeglądania internetu i subiekta. Chciałbym aby zawierał dysk SSD, karta graficzna oczywiście zintegrowana, najlepiej 15 cali. Cena to 1500 zł, ewentualnie jak będzie coś wartego dopłaty 100 zł to też może być. Chciałbym was prosić o pomoc w wyborze takiego sprzętu. Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę Ci zaproponować dwa laptopy z x-kom, oba mają dyki ssd oraz przyzwoite procki do prac biurowych, pozostaje kwesta RAM gdzie te 4gb to trochę mało ale opcje masz dwie - dołożyć parę złotych i kupić model przynajmniej z tymi 8gb lub w przypadku ideapad 330 dołożyć drugą 4 gb

https://www.x-kom.pl/p/489374-notebook-laptop-156-lenovo-ideapad-330-15-ryzen-3-4gb-256.html

 

https://www.x-kom.pl/p/463513-notebook-laptop-141-lenovo-ideapad-s130-14-n5000-4gb-128-win10.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do takiej pracy najlepiej:

- 8 GB RAM

- dysk SSD chociaż 120 GB, lepiej 256 GB

 

Najtaniej z systemem taki HP 15 A06-9220, jeśli bez Windows to w tej cenie dostaniecie po prostu lepszy procesor(wydajniejszy) w Asus Vovobook 15 R540UA i ostatecznie, jeśli zechcecie dopłacić do 1700 zł to jeden z lepszych sprzętów biurowych, już z Windows 10 na pokładzie Dell Inspiron 3573.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy zwykły laptop z dyskiem ssd i to wszystko :D

 

Jeżeli miałby być jeszcze z systemem, to Proponuje dorzucić 100zł do:

Lenovo V130-15 i3/4GB/256/Win10 za 1599zł

Ma matrycę FHD, proceosr i3 i 240GB dysk SSD, jeżeli ma być nowy, to moim zdaniem propozycja jak na te pieniądze jest całkiem rozsądna. Oczywiście nie ma co się spodziewać cudów, ale biorąc po uwagę specyfikację to naprawdę nie jest źle.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu usilnie proponujecie człowiekowi do pracy w programach biurowych poczcie, przeglądarce modele mające 4 GB RAM? 8 GB to optymalna wartość, aby nie dostać szału i wydajnie pracować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czemu usilnie proponujecie człowiekowi do pracy w programach biurowych poczcie, przeglądarce modele mające 4 GB RAM? 8 GB to optymalna wartość, aby nie dostać szału i wydajnie pracować.

 

Bo budżet też nie jest optymalny, moim zdaniem lepiej 4GB+SSD niż 8GB i HDD. Poza tym łatwiej dołożyć ram niż przenosić system na SSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@mates1 z zaproponowanych powyżej lapków wszystkie potrzebne Tobie cechy posiada dell z postu brzepa, także i ja podpisuje się pod tą propozycją.

Niedawno po którejś już awarii służbowego Lenovo, dostałem w pracy nowego kompa z 4 GB RAM i WIN 10PRO i to co mogę napisać to to, że praca na tym to katorga. Od razu domówiłem dodatkowe 8 GB RAMu i komp przestał się wcinać, normalnie niebo a ziemia. Nie chcesz się męczyć to weź lapka z 8GB RAM i SSD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cenowo za 1500zł kupisz powiedzmy średni laptop a za 2000zł konkretny i szybki do przeglądania stron, który wystarczyłby również mi. Do pracy biurowej to bez znaczenia, ale przeglądanie neta odbywa się szybciej na laptopie z wydajniejszym procesorem, dyskiem SSD, oraz 8GB RAM.

 

HP 15 i3-5005U/8GB/240/DVD/W10 - 1599zł

Solidny laptop z matową matrycą 15,6" HD, 8GB RAM, SSD 240GB i Windowsem 10.

 

Dell Inspiron 3581 i3-7020U/8GB/240/Win10 czarny - 1849zł

Ponad budżet, ale za to Dell z matową matrycą 15,6" Full HD, 8GB RAM, SSD 240GB i procesorem i3 7 generacji.

Edytowane przez pabloesc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...