Skocz do zawartości
kwacek

Internet mobilny- który wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Znalazłem sobię dodatkową pracę zdalną, gdzie wymogiem jest korzystanie z jednego adresu IP. Wolałbym jednak mieć możliwość pracy w podróży i poza domem.

Internet mobilny byłby idealnym strzałem bo i tak potrzebuje tego typu rozwiązania.

 

Skąd polecacie wykupić taką usługę? Myślę, że najwięcej czasu spędzać będę w Łódzkim i na Górnym Śląsku.

Zależy mi na stałym adresie IP, bardzo dobrym zasięgu i cenie. Limit może być ale nie jakiś mocno zaniżony, najlepiej już w standardzie LTE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operatorzy mobilni raczej nie dają stałego IP w standardzie - raczej jako dodatkowo płatną usługę. Nawet najpodlejsze prepaidy oferują LTE więc to żaden luksus, ja bym raczej patrzył na limit przesyłu danych poza zasięgiem LTE, "lejki" po wykorzystaniu itd. T-Mobile jest dość sensowny i z tego co wiem oferują dodatkową usługę płatnego IP, uważałbym na operatorów wirtualnych - z doświadczenia wiem że jak są przeciążone nadajniki to miałem gorsze parametry/zasięg w sieci "pożyczającej" infrastrukturę niż w macierzystej. Także takie wynalazki jak Otvarta itd bym sobie darował :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Operatorzy mobilni raczej nie dają stałego IP w standardzie - raczej jako dodatkowo płatną usługę. Nawet najpodlejsze prepaidy oferują LTE więc to żaden luksus, ja bym raczej patrzył na limit przesyłu danych poza zasięgiem LTE, "lejki" po wykorzystaniu itd. T-Mobile jest dość sensowny i z tego co wiem oferują dodatkową usługę płatnego IP, uważałbym na operatorów wirtualnych - z doświadczenia wiem że jak są przeciążone nadajniki to miałem gorsze parametry/zasięg w sieci "pożyczającej" infrastrukturę niż w macierzystej. Także takie wynalazki jak Otvarta itd bym sobie darował :).

 

Dzięki za informacje- wiem, że jest to dodatkowa płatna opcja i że nie mają jej w ofercie wszyscy. Zaraz sprawdzę sobie ofertę T-mobile. A sprawdzał ktoś Plusa? Podobno 2 lata temu mieli taką opcję- nie wiem jak jest teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...