Skocz do zawartości
azgan

Diablo 4 z widokiem z pierwszej osoby?

Rekomendowane odpowiedzi

0V6uqqJ.jpg

 

W skrócie:

 

- Blizzard pokazał nowe Diablo pracownikom z francuskiego oddziału

- tytuł ma działać na silniku Overwatch

- akcja być przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby

- studio określa całość mianem "schlootera", czyli połączenie hack&shlaska, shootera oraz lootera.

- tytuł ma zająć miejsce po Destiny 2, które zwalnia się wraz z autonomią Bungie

- z początku, Diablo 4 zaoferuje nam jedynie 3 klasy postaci, a kolejnych 5 ukaże się w formie płatnych aktualizacji

- proces developerski Diablo 4 ruszył dopiero w momencie, kiedy w sieci podniósł się lament związany z ogłoszeniem niesatysfakcjonującego Diablo Immortal, mobilnej gry wieloosobowej, przeznaczonej na systemu iOS oraz Android.

- premiera gry planowana jest na wiosnę 2021 roku

Edytowane przez azgan

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, to pozamiatane, można się rozejść.

Edytowane przez FredPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam jestem za, może poza płatnymi dodatkami "w postaci nowych postaci" :E Płatne powinny być ewentualnie duże dodatki.Choć miło wspominam długie wieczory spędzone z Diablo I jak i II, to w trójkę już praktycznie nie grałem. Ale z chęcią zagrałbym Diablosa w pierwszej perspektywie, z dobrą grafiką, oczywiście tylko pod warunkiem że skupienie się na grafice, nie wpłynie na pogorszeniu reszty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Diablo FPS tego jeszcze nie grali lol2.gif nie nie czekam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie, Hellgate: London, nad którym nawet pracowali ludzie odpowiedzialni za Diablo II. :E

 

FPP!=FPS. Dla przykładu Hellgate i Borderlands to nie są FPS-y, tylko właśnie hack'n'slashe w innej konwencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie, Hellgate: London, nad którym nawet pracowali ludzie odpowiedzialni za Diablo II. :E

 

FPP!=FPS. Dla przykładu Hellgate i Borderlands to nie są FPS-y, tylko właśnie hack'n'slashe w innej konwencji.

Mi Broderlands nie podszedł, za to Diablo 1 i 2 przeszedłem nie wiem ile razy, no i w dwójkę w multi się też grało. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójkę w multi zniszczył hacking, tzn mam na myśli kopiowanie przedmiotów. Ludzie z takim osprzętem (enigmy tam każdy miał) tam chodzili, że w normalnej w grze zajęłoo by to pewnie setki godzin. Na allegro można było kupić runy ist, które stały się waluta handlową i mając je mogłeś tak na prawdę kupić wszystko co chciałeś. Wystarczyło wbić na chat i zaraz gość się odzywał, że ma. :D.

 

Paladyn z Engigmą był OP - robiło się nim taxi do tego ukrytego poziomu i mając 1 level mogłeś wbić 90 poziomów w 15 min?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwójkę w multi zniszczył hacking, tzn mam na myśli kopiowanie przedmiotów. Ludzie z takim osprzętem (enigmy tam każdy miał) tam chodzili, że w normalnej w grze zajęłoo by to pewnie setki godzin. Na allegro można było kupić runy ist, które stały się waluta handlową i mając je mogłeś tak na prawdę kupić wszystko co chciałeś. Wystarczyło wbić na chat i zaraz gość się odzywał, że ma. :D.

 

Paladyn z Engigmą był OP - robiło się nim taxi do tego ukrytego poziomu i mając 1 level mogłeś wbić 90 poziomów w 15 min?

W sumie to co napisałeś cały czas funkcjonuje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobry pomysł. Z drugiej strony jak nie zrobią naprawdę świetnej gry w widoku 'klasycznym' (zbliżonym do poprzednich części), to i tak ludzie ich "zjedzą" :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że to fake news, chociaż jak by się bardziej zastanowić to całkiem niezłym pomysłem byłoby Diablo a'la Dark Souls ale nie jako DIV tylko gra w uniwersum Diablo.

Blizzard może nie chce już robic gry z rzutu izometrycznego bo mają silną konkurencję w postaci PoE i ciężko by było wymyśleć coś nowego a zarazem konkurencyjnego co by przyciągnęło fanów więc robią kolejną mainstreamową grę Diablo FPS a'la Destiny która będzie piękna, grywalna i dająca mase frajdy ale za to zostanie zaprzepaszczona o elementy które do dziś fani wytykają Blizzowi w Diablo 3.

No nic tylko czekać do listopada, zobaczymy co pokażą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, czy to dobry pomysł. Z drugiej strony jak nie zrobią naprawdę świetnej gry w widoku 'klasycznym' (zbliżonym do poprzednich części), to i tak ludzie ich "zjedzą" :E

W takim GOW4 nikt nikogo jakoś nie zjechał za całkowitą zmianę perspektywy względem poprzednich części.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W takim GOW4 nikt nikogo jakoś nie zjechał za całkowitą zmianę perspektywy względem poprzednich części.

GOW 4 bylo obledne, tam na prawde wszystko gralo ze soba. Mogliby zrobic cos podobnego w swiecie diablo, tylko nadac temu inna nazwe i dopracowac, ale tego ostatniego ciezko wymagac od Blizzarda w ostatnich latach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie lubiłem Diabolo, za to bardzo lubię Borderlands i Dark Messiah of M&M. Hajp zerowy, ale poobserwujemy.

Edytowane przez Lypton

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niewykluczone, ale przypominam, że silnik nie równa się oprawie artystycznej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swego czasu była informacja że Blizzard rozważał przeniesienie Diablo do formuły FPP ale pomysł podobno odrzucono. Jeśli to prawda to w tym momencie Diablo wypada z mojej listy życzeń. Miałem nadzieję że po poprzednim Blizzconie się zrehabilitują ale wygląda że u Blizza zostają mi ewentualne remake'i starszych gier jak Warcraft 3 , Diablo 2 jeśli kiedykolwiek wyjdzie. Szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahahahahaha - Mój komentarz.

 

Twórcy PoE właśnie się ucieszyli, że choćby cień konkurencji potencjalnie znika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przecież nawet nasi z Techlandu dłubali nad podobną grą o nazwie Hellraid

 

https://www.youtube.com/watch?v=zM14Z8zdzfM

 

Diablo w konwencji Destiny 2 to nic dziwnego, bo Bliz już eksperymentował z podobnym projektem przy StarCraft: Ghost który został anulowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wierze ..... xDDDDDDDDDDDDDD

oj przybędzie graczy w poe

Edytowane przez Jack White

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby rynek gier video przypominał dzisiaj ten sprzed 10 - kilkunastu (?) lat to pewnie bym się ucieszył na wieść o takiej grze. Byłaby może szansa na coś mrocznego w stylu Diablo 1, w dobrej oprawie audio wizualnej.

...ALE dzisiaj liczy się tylko "customizacja", kolorowe cringowe postacie, skórki, lootboxy itp, a to wszystko w pastelowej / oczojebnej grafice. Jakiś fajny design schodzi na dalszy plan.

 

Jak wychodził Quake Champions, to nie mogłem uwierzyć, że to jeszcze Quake ...gra brzydka i w ogóle nie przypominająca klimatem swoich poprzedniczek.

 

 

Apropos Starcraft Ghost, marzy mi się włąśnie gra fps w świecie Starcrafta, taka z porządnym Singlem i przyzwoitym multi. Jak jednak patrzę na to co ostatnio serwuje Blizzard to słabo to widzę :D

Edytowane przez Wybredniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to nie fejk, to nieźle im tam pogięło :lol2:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie przecież nawet nasi z Techlandu dłubali nad podobną grą o nazwie Hellraid

 

Cancel czy prace trwają? Fajnie to wygląda!

 

oj przybędzie graczy w poe

Nie lubię PoE, zbyt przekombinowane.

Edytowane przez Jaycob

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Jak ARGB to https://proline.pl/koszyk/6c75512a   Jak bez ARGB to zmieniłbym jedynie budę na ZENPC Z3 Mesh 4x120 mm - ProLine
    • po części masz rację, qd oledy mają w teorii mniej bandingu i rzadko mają tinting, więc pod tym względem są na pewno lepsze niż woledy, ale wystarczy wejść na forum avs forums i zobaczyć, że banding w qd oledach jednak występuje i 2 generacja tych paneli do TV zaliczyła mały krok wstecz pod tym względem w porównaniu do pierwszej generacji poza tym Samsung ma gorszą quality control niż LG Sony w tym roku to już w ógole ma dość oledów i w topce stawia na mini ledy 😄
    • Najnowsze sterowniki chipsetu AMD to aktualnie V6.03.19.217 i pobierasz je stąd ROG CROSSHAIR X670E HERO | Gaming motherboards|ROG - Republic of Gamers|ROG Global (asus.com) https://drive.google.com/file/d/15Zd-70Im0NCVtWUR04aqrGrzJwsEs-Cm/view?usp=sharing Najnowsze sterowniki do kart sieciowych Realtek pod Windows 11 64 bit ze wsparciem dla Power Saving Mode (nie pobieram tych bez wsparcia tej funkcji którą i tak wyłączam) Realtek BIOS do MOBO ściągasz maksymalnie najnowszą wersję dla swojego modelu danego producenta. Najnowsze sterowniki do dźwiękówki znajdziesz tu Realtek Sterowniki graficzne najnowsze pobierasz w wersji Game Ready ze strony NVIDII jak karta NVIDII.      
    • Nie, ale poprzeglądaj reddit i na pewno na taki temat trafisz jeśli grasz w większości w gry online bierz 27 cali, jak zalezy ci na 4k, robiącym lepsze wrażenie hdr i grasz w większosci w gry single player to kupuj C3 42  - zrobi większe wrażenie i zapewni większa immersję, na C3 nawet ultrawide dobrze wygląda (custom rozdziałka), zastanów się tylko czy masz miejsce i dobrą odległość od ekranu jak myślisz o 42 calach na biurko, bo moim zdaniem minimalna odległość od jego ekranu do komfortowej pracy to 80cm  ja tez mam za słabe gpu do 4k obecnie (4080), ale niedługo wyjdą nowe karty i 4k (dlss) i 120fps będą bardziej realne jeśli chodzi o rozdzielczość to jest róznica w ostrości miedzy 4k (dlss q), a 3440x1440 (dlss q) w grach (mam oba ekrany w domu)
    • Myślałem, że będzie gorzej. Okazuje się, że w tych wymagających tytułach zapewnia cinematic experience 30+ fps, a w niektórych tytułach 60+ fps.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...