Skocz do zawartości
Kerri

Xiaomi mi9 SE - allegro czy sklep typu rtveuroagd?

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawa wygląda tak. Szukam telefonu dla mamy i wybrałem xiaomi mi9 se. W jakim sklepie kupić ten telefon? muszą być raty 0%

Znalazłem go za 1500 zł w rtveuroagd w ratach 0% z 24 miesięczną gwarancją producenta:

https://www.euro.com.pl/telefony-komorkowe/xiaomi-smartfon-mi9se-6-64gb-o-blue-xiaomi.bhtml

Lub na allegro za 1330 zł na allegro od jakiegoś dużego sprzedawcy, również z 24 gw producenta:

https://allegro.pl/oferta/xiaomi-mi-9-se-6-64-gb-niebieski-ocean-blue-amoled-8114229044?utm_source=google&utm_medium=cpc&utm_campaign=_ELKTRK_PLA_Telefony+i+Akcesoria+-+Wybrane+produkty+_PS_&ev_adgr=Telefony+-+PS&gclid=EAIaIQobChMI-q-BjdKJ4wIVCON3Ch1XkAM9EAYYAyABEgK5SvD_BwE

 

Chodzi o to, że chce uniknąć problemów z reklamacją w razie problemu z telefonem, dlatego odpada jakiś banggood czy aliexpres. Lepiej darować sobie te 170 zł i wziać z rtveuroagd czy jednak lepiej z allegro za 1330 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro sprzedają importowane z Chin i dają własną gwarancje a nie producenta. Przeczytaj plik pdf który dostarczony jest przy aukcji.

W sklepie masz od polskiego importera gdzie nie masz pośrednika w razie czego do gwarancji.

Edytowane przez xarrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie że aukcją piszę że 24 miesięczna gwarancja producenta, tak samo jak w rtveuroagd. Chyba że jednak czymś się różni? czyli lepiej kupić za te 1500 zł z normalnego sklepu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie że jest ich gwarancja bo zamieszczają PDF w którym oni udzielają gwarancje.

TjWqyIA.png

XA3pu4P.png

 

Ja bym nie karmił takich biznesów różnica w cenie na moje nie warta problemów.

Edytowane przez xarrek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...