Skocz do zawartości
Tomek1623

Angielska dystrybucja, a język polski

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, nie wiem jak sprawa ma się na konsoli i stąd moje pytanie. Kupiłem F1 2019 na xboxa z tym że otrzymałem grę z angielskiej dystrybucji, pudełko po angielsku, z tyłu kilka języków wypisanych ale polskiego brak. Typek ze sklepu mówi, że jak zainstaluje to będzie między innymi język polski do wyboru, prawda to? Można na konsoli wybrać język, jak np na steamie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę że taka opcja jest - ja np. swego czasu ogrywałem Grim Dawn i po iluś godzinach skapowałem się że jest język polski (kinówka ale zawsze). Wprawdzie angielski znam na poziomie native i mi to nie przeszkadzało (ba, przeszkadzało mi to co czytam w PL z tym co słyszę ENG ;P), ale niemniej lubię polskie tłumaczenia bo często mają pewne smaczki. Poza tym sporo osób nie włada biegle językiem i jest to dla nich duże ułatwienie, więc polskie wersje szanuję (ale nie należę do grupy na GOG "No Polish No Buying" bo uważam że w 2019 roku zas##ym obowiązkiem każdego młodego człowieka jest choć podstawowa znajomość tego języka. Nie chcę dziadkować, ale w latach 90-tych siedziałem ze słownikiem i ogrywałem pierwszego Fallouta bo inaczej się nie dało, o polskiej wersji można było pomarzyć :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...