Skocz do zawartości
cvbcvb

Gdzie kupic LG V40

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

 

 

moglibyscie doradzic gdzie najlepiej (najbezpieczniej+najtaniej) kupic LG V40.

 

Pasuja mi zarowno zakupy online w UK (tutaj przebywam) jak i w Polsce.

 

Nie wiem ktore strony/aukcje oferuja oryginaly w atrakcyjnej cenie. (kurs funta = 4.72)

 

 

 

 

dzieki, pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co 2 tygodnie jest w strzale z dupska w x-komie.... Pozbywają sie leżaków magazynowych. Zalecam cierpliwość.

Edytowane przez miemik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I jak. Nikt nie podpowie. Na allegro są jakieś po 2100pln. Uk lub Pl.

Edytowane przez cvbcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trzeba by upasc na glowe zeby na dzien dzisiejszy placic za ten telefon wiecej niz 2500, jak to w LG bywa sluchawka jest za droga i za pozno wydana chociazby ww PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No okej ale pojawiają się w UK za 400f z europejska gwarancja ? Lub w pl po 2100/2200 zł. Kwestia tylko taka czy są to telefony oryginalne i co oznacza gwarancja europejska (w UK na 1 rok) ?

 

Znam wady i zalety tego tel. Główny powód dla którego jestem nim zainteresowany to fakt że to to tel który najlepiej gra na rynku na słuchawkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gwarancja EU czyli realizowana poza PL, ciezko powiedziec cos wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeżeli zakupuje na brytyjskiej stronie , place paypalem a wysyłają z chin, czy to jest bezpieczne dla mnie ? 400f czyli 1900 PLN.

Edytowane przez cvbcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze ktos doradzic jaka bedzie najlepsza mozliwa oslona + jakie szklo ?

 

Nie podobaja mi sie stylistycznie te wszystkie guardiany. Lubie minimalizm.

 

 

 

Co sadzicie o takim etui ? https://allegro.pl/oferta/etui-skorzane-z-klapka-nillkin-qin-lg-v40-thinq-7686015597

 

 

Z drugiej strony jest dostep z tylu do apartatu... wsadzajac do kieszeni w ktorej przez przypadek znajdzie sie odrobine piasku, mam po telefonie?

 

 

 

Reasumujac, prosze doradzic szklo oraz oslone na LG V40.

 

 

dziekuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

full cover + szklo mija sie z celem, poza tym ta skora od nillkina za 3 miesiace albo pol roku bedzie wygladala jak skorzany portfel po 10 latach, caly powycierany itd.

 

kup cos dedykowanego do LG, fajne sa te z wycieciami co mozesz podejrzec kto dzwoni i ewentualnie odebrac skoro ma byc juz z klapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No okej ale pojawiają się w UK za 400f z europejska gwarancja ? Lub w pl po 2100/2200 zł. Kwestia tylko taka czy są to telefony oryginalne i co oznacza gwarancja europejska (w UK na 1 rok) ?

 

Znam wady i zalety tego tel. Główny powód dla którego jestem nim zainteresowany to fakt że to to tel który najlepiej gra na rynku na słuchawkach.

 

Wiesz, że przy drugim najlepiej grającym telefonie ma rynku różnicy wobec v40 raczej nie odczujesz? ;)

Poza tym kupowanie najnowszych topowych modeli lg tuż po ich premierze to czysta głupota. Każdy, ale to każdy ich top fon po roku czy dwóch latach kosztuje z 1/3 pierwotnej ceny.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dwa lata to cykl zycia najczesciej takiego telefonu wiem ze ciagle polecamcie tutaj lg v30 ale to juz dosc stary telefon, fajnie ze dobrze gra i ma nienajgorszy aparat ale jeednak 2lata lezenia na magazynie robie swoje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, że przy drugim najlepiej grającym telefonie ma rynku różnicy wobec v40 raczej nie odczujesz? ;)

Poza tym kupowanie najnowszych topowych modeli lg tuż po ich premierze to czysta głupota. Każdy, ale to każdy ich top fon po roku czy dwóch latach kosztuje z 1/3 pierwotnej ceny.

Tym drugim jest V30?

 

lg v40 kosztuje obecnie 2tys zl, kosztowal 4tys. Nie ma absolutnie zadnej alternatywy. Wszystkie inne brandy nie maja takiego jacka jak ma lg v30/40.

 

Co mam z tym fantem niby zrobic. Tez nie podoba mi sie w lg v40 mala bateria oraz notch, no ale jaka niby jest alternatywa?

 

dwa lata to cykl zycia najczesciej takiego telefonu wiem ze ciagle polecamcie tutaj lg v30 ale to juz dosc stary telefon, fajnie ze dobrze gra i ma nienajgorszy aparat ale jeednak 2lata lezenia na magazynie robie swoje

 

2 lata? O czym ty mowisz?

 

Mam aktualnie jakiegos xiaomi redmi note 3 pro, przez duzo dluzszy okres, a kosztowal polowe tego co aktualnie v40

 

full cover + szklo mija sie z celem, poza tym ta skora od nillkina za 3 miesiace albo pol roku bedzie wygladala jak skorzany portfel po 10 latach, caly powycierany itd.

 

kup cos dedykowanego do LG, fajne sa te z wycieciami co mozesz podejrzec kto dzwoni i ewentualnie odebrac skoro ma byc juz z klapka

czy moglbys dac moze jakis przyklad, co dokladnie polecasz?

 

dzieki !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Aktualnie masz aktywne przelotki usbc na Jacka, które napędzą słuchawki naprawdę dobrze. Na tyle dobrze, że nie musisz się ograniczać do jednego fona i to idąc na kompromisy.

Bardzo dobrze grają HTC. U11 właśnie podobno lepiej jak V30 (ale przez przelotkę, każdy kolejny U poniekąd robi to lepiej).

Nie od wczoraj trwa dyskusja, czy lepiej zagrało V30 czy u11 z przelotką z zestawu. Zdania są podzielone. Ja słuchałem obu, różnicy nie czułem.

 

Adapter dobrze "grający" kupisz już za jakieś 60zl, wiadomo że drożej kupisz coś porządniejszego.

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Aktualnie masz aktywne przelotki usbc na Jacka, które napędzą słuchawki naprawdę dobrze. Na tyle dobrze, że nie musisz się ograniczać do jednego fona i to idąc na kompromisy.

Bardzo dobrze grają HTC. U11 właśnie podobno lepiej jak V30 (ale przez przelotkę, każdy kolejny U poniekąd robi to lepiej).

Nie od wczoraj trwa dyskusja, czy lepiej zagrało V30 czy u11 z przelotką z zestawu. Zdania są podzielone. Ja słuchałem obu, różnicy nie czułem.

 

Adapter dobrze "grający" kupisz już za jakieś 60zl, wiadomo że drożej kupisz coś porządniejszego.

kupilem wlasnie sluchawki imr zenith r1 za 2300zl. Dzis doszly. Nie bede sie ograniczal. Niestety lepiej grajacego telefonu od lg v40/v50/g8 nie ma. Chodzi rowniez o moc ktora dysponuje lg aby zasilic wysoko omowe sluchawki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

2 lata? O czym ty mowisz?

 

Mam aktualnie jakiegos xiaomi redmi note 3 pro, przez duzo dluzszy okres, a kosztowal polowe tego co aktualnie v40

 

 

czy moglbys dac moze jakis przyklad, co dokladnie polecasz?

 

dzieki !

Zdjecie covera ogolnie widze ze wycofali sie z takich jak byly kiedys co mialo sie wyciecie na froncie i dalo rade obsluzyc telefon, ale to tez powinno dac rade

Edytowane przez xede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zdjecie covera ogolnie widze ze wycofali sie z takich jak byly kiedys co mialo sie wyciecie na froncie i dalo rade obsluzyc telefon, ale to tez powinno dac rade

 

Dziekuje, a czy moglbym Cie prosic o znalezienie podobnego czegos na allegro + jakies dobre szklo. Chcialbym w PL kupic a nie na amazonie.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzycie takiego case'a wyklucza szklo bo ono dolega do ekranu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uzycie takiego case'a wyklucza szklo bo ono dolega do ekranu

 

Mam tutaj pare propozycji...

 

1: https://allegro.pl/oferta/etui-clear-view-cover-case-do-lg-v40-thinq-szklo-7746862474

 

2: https://allegro.pl/oferta/etui-mobiwear-lg-v40-thinq-c-bls-7906934278

 

3: https://allegro.pl/oferta/etui-ze-skory-naturalnej-mobiwear-lg-v40-7860632548

 

 

 

Jak dla mnie zaden z tych coverow nie jest idealny....1: telefon nie bedzie caly zabezpieczony, krawedzie beda na wierzchu. Nie wiem czy szklo tutaj mozna wrzucic...cena tez podejrzana, bardzo niska wiec jakosc chyba tez niska?

 

2+3 niby wszystko fajnie tylko zeby telefon byl pod pelna ochrona musze tutaj wrzucic go jeszcze w obudowe silikonowa....

 

 

 

Nie wiem...co o tym sadzisz, co ty bys mi tak szczerze doradzil. Cena nie gra roli, moze i 200zl cover kosztowac, zeby tylko bylo dobre i estetyczne..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • @hubio Nie wiem kogo chcesz uczyć historii. Wspominasz jakieś banialuki na temat Korei północnej chociaż każdy wie że Chiny wspierają ją finansowo, ZSSR był samodzielny i oprócz małej pomocy z Chin to raczej więcej dawali - zaangażowanie w Korei, Wietnamie, Kubie, to kosztowało. Kolejny aspekt rozpadu to Afganistan, czyli wojna, ekonomia. Gospodarki zachodu odjechały Rosji dopiero po latach 70, za czasów Lenina i Stalina to akurat ZSSR nie odstawało aż tak bardzo gospodarczo, no ale skąd możesz o tym wiedzieć jeśli uczy cię 6 letnia bratanica.  Kolejny raz robisz śmietnik z wątku bo ktoś musi Ci wyjaśnić twoje przekłamania.  Nie interesujesz się wojna na Ukrainie, nie masz pojęcia o stratach, stanach magazynowych Rosji, o jej problemach i wchodzisz z butami z generałem Skrzypczakiem    
    • TV jest piękny, idealnie pasuje na moje biurko (160x80cm), 4k i wielkość ekranu robią robotę, powierzchnia robocza przy skalowaniu 100% na obu jest o niebo większa w porównaniu do 34 UW, podoba mi się jak czarny jest ekran przy wyłączonym tv w porównaniu do mojego qd oleda (brak polaryzatora na qd oledzie robi swoje), ekran ma lekki różowy zafarb (na białym tle of course), ale trzeba się mocno przyglądać, zeby widzieć i na co dzień nie przeszkadza (przynajmniej wiem, że mam panel wbe 😉), ale niestety jest to co miałem/mam również na moim C8 i co raczej przekreśli ten Tv dl amnie, czyli grey/near black banding. Jest to typowe dla woledów, ale chyba ciężko będzie mi to zaakceptować (widoczne w grach, gdy przeglądam Steam czy Epic Store - mają szare tło), bo w przeciwieństwie do mojego C8, którego mam w salonie i oglądam na nim youtube i filmy z 3 metrów, tutaj jednak siedzę niecały metr od TV i używam go jako monitora, więc banding będzie zawsze mi przeszkadzał i zawsze będę go widział. Dzisiaj się jeszcze pobawię, ale chyba zdecyduję się na zwrot @MSky7a jak Twój panel wygląda, jeśli chodzi o banding? internet mówi, że nikłe szanse, że banding zniknie z czasem (choć się to zdarza) i że LG o tym wie i dlatego ich oledy fabrycznie mają lekki black crush 😄  porady typu puść materiał HDR na kilka godzin w trybie vivid i nastepnie puść pixel refresh wydają się głupie jakieś porady?
    • https://pl.aliexpress.com/item/1005005100629790.html? co myślicie?
    • USA rozdzieli głosowanie nad pomocą dla Izraela i Ukrainy.  
    • Może tak być. I ma następny filmik którym nabija wyświetlenia. Oni musza mieć o czym kręcić a w sprzęcie komputerowym nie ma za dużo nowości. Jakieś problemy z szybkim startem też mogą być zwłaszcza na tych bardziej wypasionych płytach za kilka tysięcy bo słabo ogarnięty bios czy coś. Ktoś wyżej pisał, że ma teraz najszybszy start ale płyta nie ma miliona dodatkowych rzeczy typu porty stata, usb, dodatkowe karty dźwiękowe, sieciowe, rozbudowana sekcja. To wszystko albo wyłączasz bo nie używasz albo ładuje się podczas startu.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...