Skocz do zawartości
macchiato

Numeracja stron w WORD nie dziala

Rekomendowane odpowiedzi

Witam nie dziala mi prawidlowo numeracja stron w office word , np. mam 16 stron dokumentu i zamiast np. na drugiej stronie pokazywac "2z16" to pokazuje "2z2" na trzeciej "3z3" itd. .Czy ktos sie spotkal z takim problemem ? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam nie dziala mi prawidlowo numeracja stron w office word , np. mam 16 stron dokumentu i zamiast np. na drugiej stronie pokazywac "2z16" to pokazuje "2z2" na trzeciej "3z3" itd. .Czy ktos sie spotkal z takim problemem ? :hmm:

Wygląda na to, że dokument jest podzielony na sekcje, w których są różne ustawienia footera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paginację robimy w stopce, tam jest opcja pomijania pierwszej strony itd - przy normalnej edycji tekstu bez podziału na sekcje itd powinno to się odbyć bez problemu i spaginowane powinny być wszystkie strony. Jaka wersja Word?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paginację robimy w stopce, tam jest opcja pomijania pierwszej strony itd - przy normalnej edycji tekstu bez podziału na sekcje itd powinno to się odbyć bez problemu i spaginowane powinny być wszystkie strony. Jaka wersja Word?

wersja word 2010

 

jeszcze wazna rzecz word jako word numeruje na komputerze ok ale po wydrukowaniu jest tak jak pisalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zapisz plik w pdf, nic się wtedy nie będzie zmieniać. w dokumencie usuń zbędne sekcje podziału stron, albo zaznacz kontynuacje numeracji strony z poprzedniej sekcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...