Forum PCLab.pl: Kodak Photo Printer Dock - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Kodak Photo Printer Dock

#1 Użytkownik jest niedostępny   dzordzmakowiec 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 02 Lipiec 2019 - 13:33

Witam, czy miał ktoś do czynienia z taką drukarka do smartfonów ? Jak z jakością takich zdjęć 10x15?

#2 Użytkownik jest niedostępny   Caroozo 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 02 Lipiec 2019 - 13:38

Zobacz postdzordzmakowiec, o 02 Lipiec 2019 - 14:33, napisał(a):

Witam, czy miał ktoś do czynienia z taką drukarka do smartfonów ? Jak z jakością takich zdjęć 10x15?

Znajomy ma - ładna, zgrabna, prosta w obsłudze, ale na materiały eksploatacyjne wybulisz trochę. W mojej opinii lepiej kupić drukarkę do zdjęć z prawdziwego zdarzenia z WiFi z systemem CISS - funkcjonalność podobna, koszta dużo niższe, jakość prawdopodobnie lepsza. Chyba że drukujesz niewiele i cenisz sobie wygodę - wtedy warto.

#3 Użytkownik jest niedostępny   dzordzmakowiec 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 02 Lipiec 2019 - 13:42

Najbardziej interesuje mnie właśnie jakość, jak wypada w porównaniu do zdjęć "wywolywanych" w punkcie stacjonarnym?

#4 Użytkownik jest niedostępny   Caroozo 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 02 Lipiec 2019 - 13:52

Zależy w jakim punkcie i jaki papier oraz jakie masz oczekiwania. Koledze wystarcza, na moje oko jest "OK", ale on sporadycznie sobie coś wydrukuje. Tego typu drukarki są bardziej bajerem dla kogoś kto sporadycznie chce sobie wywołać zdjęcie z telefonu. Poza tym umówmy się - jaką jakość mogą mieć zdjęcia z tych małych przetworników w telefonie na odbitce formatu 10x15? Mój Z2 nie miał najgorszego aparatu w chwili premiery, ale lustrzanka zamiata nim podłogę - nie mówiąc o późniejszej delikatnej obróbce na komputerze. Zdjęcia wydrukowane na domowym Brotherze i papierze foto HP wołają o pomstę do nieba, wywołane w punkcie - ujdą. Zamówione w wersji premium w Internecie są już ładnej jakości, a ja osobiście nie widzę znaczącej różnicy między przyzwoitą drukarką do zdjęć z systemem CISS vs zdjęcia premium w takim punkcie. W hurtowni cena papieru + tuszy i początkowa wysoka cena drukarki zwraca się bardzo szybko jeśli dużo drukujemy. Miałem kiedyś taką małą drukarkę Canona z portem PictBridge - na początku była fajna, a potem jak zobaczyłem ceny papieru to zapłakałem gorzko i sprzedałem czym prędzej :D.

Strona 1 z 1