Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Rozglądam się za porządniejszym mikrofonem krawatowym celem zamiany mojego Zalmana ZM-MIC1. Trafiłem na mikrofon Maono AU-100.

 

Pojawia się on w dwóch wersjach - wersja droższa link aliexpress z jakimś dodatkowym driverem na baterie na kablu z przełącznikiem "active/passive"

oraz wersja tańsza czyli sam mikrofon bez drivera link aliexpress.

Linki do ali gdyż tylko tam można dostać wersję bez drivera, w polsce normalnie jest do kupienia tylko z.

 

Moja karta dźwiękowa ma b. dobre wejście mikrofonu, bo już Zalman za 20zł brzmi naprawdę świetnie i głośno bez gaina, ale jest to bardzo awaryjny mikrofon i już moja czwarta sztuka która też powoli pada...

 

Niestety na technikaliach mikrofonowych nie znam się kompletnie w ogóle więc nie wiem którą wersję powinienem kupić. Zapewne ta z driverem będzie uniwersalna, ale te 40zł taniej też kusi moją pazerną kieszeń :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tego mikrofonu bez wzmacniacza mikrofonowego chyba się nie zasili dlatego jest w tej wersji z driverem. Więc jak chcesz to do pc podpinać albo komórki czy coś to tylko taka opcja.Do tego baterie często starczają na bardzo krótko i tego typu krawatówki do PC przerabiają na inne zasilanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

To w takim razie istnieje jakaś krawatówka do 100zł lepsza od zalmana? Stojący niestety nie wchodzi w grę.

 

Cóz, zawsze mogę kupić i spróbować czy na passive będzie działało. A taka bateria na ile czasu pracy może starczyć? Akurat LR44 mam zapas no ale jak po tygodniu będę musiał wymieniać to trochę średnio

 

I z tego co tam wyczytałem własnie podobno do smartfona nie trzeba active, chyba że on bierze zasilanie z pinów sluchawkowych bo widzę że w standardzie jest jack combo

Edytowane przez Hafexo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...