Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Player.pl, jeśli lubisz oglądać reklamy. Część filmów jest darmowa.

Edytowane przez Áltair

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez reklam się nie da, albo premium albo rycie beretu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jednak za tym, by puszczali tyle samo reklam co w tv. Bo tam odcinek serialu trwający 40 minut ma 2 reklamy, a w sieci 4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No bez reklam się nie da, albo premium albo rycie beretu.

 

 

Przecież cda czy zalukaj mają 30 sekund reklam na początku bez premium... Nie czaję Was

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem jednak za tym, by puszczali tyle samo reklam co w tv. Bo tam odcinek serialu trwający 40 minut ma 2 reklamy, a w sieci 4.

To się nie wydarzy, a przynajmniej nie prędko. Reklama w internecie jest dużo tańsza niż taka w klasycznej TV, bo jest większa konkurencja. Możesz puszczać reklamę przy serialu, którego wyprodukowanie odcinka kosztowało tysiące PLN, a możesz przy filmiku gościa puszczającego fajerwerki z tyłka. I możliwe, że ta druga będzie miała większą ilość odsłon. Chociaż teraz telewizja niejako goni internet i sama produkuje coraz więcej tanich, niewymagających produkcji: talk show, reality show, jak oni mają talent na lodzie, gotowanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi akurat o abonament za kablówkę. Jest tam taka opcja, że można się zalogować na swoje konto w sieci i mieć dostęp do tego samego, co nie dało rady się obejrzeć w tv (było się np. w pracy). Wiem, że koszty, ale wypadałoby jednak, by treść była identyczna, a nie dawali więcej reklam. Powinni to jakoś pogodzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez premium to masz piraty.

 

Ale możesz je legalnie oglądać w Polsce.

 

Ja polecam fili.cc, z adblockiem nie ma reklam.

Edytowane przez Camis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież cda czy zalukaj mają 30 sekund reklam na początku bez premium... Nie czaję Was

To na CDA są reklamy? :E Na wszystkich swoich urządzeniach mam adblocka (uBlock na kompach, AdGuard na telefonie i tablecie) i zapomniałam, co to takiego :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cda to taki filmowy odpowiednik Chomika. Są tam pirackie materiały, inne portale pojawiają się i znikają, a cda cały czas się trzyma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba www.zalukaj.pl jest teraz najlepszy. Za 15zł miesięcznie na VIP wszystko hula elegancko. Za free tez można oglądać, ale nie o każdej godzinie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...