Skocz do zawartości
Michal26tcv

Jaki telefon polecacie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałem zapytać Was o zdanie jaki telefon byście wybrali ?

Pisałem juz kiedyś temat o wybór telefonu ale jako ,że u operatora (wielkie G jest) pora wybrać telefon za gotówkę.

Tutaj przychodzi mi na myśl jeden telefon, który w testach sprawuje się genialnie mowa o Xiaomi mi 9t (k20). Jeśli chodzi o moje oczekiwania to na codzień sony z5 (3 lata). Telefon głownie słuzy mi do rozmów, smsów obsługi facebooka, czasem do pogrania w jakieś gry i od czasu do czasu robienie jakichś zdjęć no i przede wszystkim do słuchania muzyki. Czy warto kupić ten telefon ? A może warto zaczekać na jego następce czyli k20 pro ? A może macie jakieś inne ciekawe i sprawdzone telefony godne polecenia ? Czekam na propozycje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cena?

Od siebie u12plus, u11 plus, u11 w zależności od budżetu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus Zenfone 5z

- super wykonany

- bardzo dobry ekran

- bardzo dobry dzwięk

- dobry aparat ( ma OIS i EIS )

- wydajny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zobacz sobie Meizu 16X

- ekran amoled

- głośniki stereo

- dobry aparat

- wydajny

Edytowane przez adam32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie podoba mi się notch w ekranie :)

 

1999

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisal ze notch mu sie nie podoba to Petru dodales telefon z duza ramka, prosze Cie...

pewnie interesuja go telefony z maksymalnie lezka zamiast notcha...

taki mi9t powinien sie sprawdzic z racji baterii i innych bajerow

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 9 T jest całkiem ok pod te zastosowania. Od siebie polecę LG V30 jako telefon bez notcha z fajnym ekranem i dobrym audio . Jak Ci się uda to znajdziesz moze Zenfone 6 za 2000zl to byłby super wybór w górnej granicy cenowej .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

napisal ze notch mu sie nie podoba to Petru dodales telefon z duza ramka, prosze Cie...

pewnie interesuja go telefony z maksymalnie lezka zamiast notcha...

taki mi9t powinien sie sprawdzic z racji baterii i innych bajerow

 

No dokładnie bateria jest spoko obecnie w swojej czteroletniej z5 (2900 mAh) musze ładować telefon 2 razy w ciągu dnia no i fakt ,ze telefon ma już 4 lata i pora na przesiadkę bo patrząć na obecne telefony na prawdę chodzi wolno .

 

 

Mi 9 T jest całkiem ok pod te zastosowania. Od siebie polecę LG V30 jako telefon bez notcha z fajnym ekranem i dobrym audio . Jak Ci się uda to znajdziesz moze Zenfone 6 za 2000zl to byłby super wybór w górnej granicy cenowej .

 

Z tego co widze zenfone stoi w sklepach ponad 2k a jak już to bym wolał sobie wziąć telefon własnie ze sklepu za gotówkę lub na raty niż ryzykować branie taniej ale użytki o ile wspominałeś ,ze za 2k to używka

 

Ps. Ogólnie to nie potrzebuje jakiegoś kolosa z najlepszymi bebechami . Jestem zwykłym użytkownikiem niezbyt wymagającym a i oglądając recenzję mi 9t stwierdzam ,że podoba mi się. Tylko pytanie do Was i do osób które może miały przyjemność z nim obcować jak się sprawuje na codzień

Edytowane przez Michal26tcv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy telefon, bateria i procek wskazuja ze SOT powinien byc na dobrym poziomie, typowe xiaomi z miui, jak sie nie podoba lanczer to mozna zainstalowac nova lanczer ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do Mi9t to ja bym się wstrzymał na ile zostanie on wyceniony w oficjalnej polskiej dystrybucji, bo jeśli najtańszy wariant będzie za 1500zł to bardzo dobry i kompletny wybór. Optymalny procesor, świetna bateria, pełne spektrum aparatów, które jak na swoją półkę robią dobre zdjęcia, amoled, praktycznie zerowe ramki i obecność jacka. Do szczęścia w zasadzie brakuje głośników stereo w tej cenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisal ze notch mu sie nie podoba to Petru dodales telefon z duza ramka, prosze Cie...

pewnie interesuja go telefony z maksymalnie lezka zamiast notcha...

taki mi9t powinien sie sprawdzic z racji baterii i innych bajerow

 

Nie napisał, że chce bezramkowca, tylko że nocz mu się nie podoba. Taka delikatna różnica.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro stoi po 1769 w wersji 6/128 Gb

W oficjalnej polskiej dystrybucji będzie 6/64 - 1599zł, a 6/128 1699zł od 11 lipca. Źle nie jest, ale szału też nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W oficjalnej polskiej dystrybucji będzie 6/64 - 1599zł, a 6/128 1699zł od 11 lipca. Źle nie jest, ale szału też nie ma.

 

Patrząć na obecne ceny flagowców to szał jest :) . Różnica jest kolosalna :)

Jedynie ciekawi mnie jaka będzie różnica między mi 9t a mi 9t pro jeśli chodzi o cene. No ale szczerze chyba nie opłaca się czekać skoro mi9t w zupełności mi wystarcza

Edytowane przez Michal26tcv

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi9t jeśli się w ogóle pojawi w Polsce to podobno dopiero po wakacjach. Największą konkurencją na Mi9t jest Mi9 SE, który jednak jest stówkę tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W oficjalnej polskiej dystrybucji będzie 6/64 - 1599zł, a 6/128 1699zł od 11 lipca. Źle nie jest, ale szału też nie ma.

No mi się zdaję, że cena i tak jest bardzo atrakcyjna. Za chwilę sprzęt jeszcze bardziej stanieje, wiadomo, podatek od nowości, potem szereg promocji i cena za miesiąc - dwa będzie w okolicach 1300 - 1400 zł. Telefon przede wszystkim wygląda nowocześnie, nie ma nosacza i posiada dobry ekran amoled.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisał, że chce bezramkowca, tylko że nocz mu się nie podoba. Taka delikatna różnica.

prosze Cie...

nie dorabiaj sobie idei

 

mi9t jest optymalny w tej cenie a mi9 se obecnie poza tym ze mniejszy to niestety ale slabszy procesor, bateria itd. niestety mi9t jest wiekszy, ale w standardowym rozmiarze jak na dzisiejsze czasy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi9t jeśli się w ogóle pojawi w Polsce to podobno dopiero po wakacjach. Największą konkurencją na Mi9t jest Mi9 SE, który jednak jest stówkę tańszy.

 

Mi 9t jest już dostępny a po wakacjach ma być dostępny mi 9t pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...