Skocz do zawartości
Pioy

MSI i Ryzen 3000 - prawdopodobne problemy?

Rekomendowane odpowiedzi

Pojawił się bios dla b350 pro carbon z Agesą abb:(JESTEM W SZOKU)

Asus i GB wrzucają ABBA, MSI wydaje bete na ABB. Ja tam bym czuł zażenowanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że w ogóle coś się dzieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Asus i GB wrzucają ABBA, MSI wydaje bete na ABB. Ja tam bym czuł zażenowanie.

 

Ale z chinskiej strony ABBA na MSI była dzien przed premierą dostępna :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak trochę z innej beczki, bo dzisiaj dostałem maila o tej treści od MSI dot. krótkiej recenzji płyty głównej jaką dałem w ramach Kampanii „Shout Out for MSI”

 

 

 

Dziękuję za wsparcie MSI. Doceniamy czas poświęcony na napisanie recenzji. Zapraszamy do skorzystania z tej nagrody!

 

Nagroda: Steam Wallet 25 USD

 

Kod: USD 4.57: ..........

USD 9.12: ............

USD 12.2: ...........

 

 

 

W sumie wpadło 107 zł na konto Steam. Chyba warto było poświęcić te kilkanaście minut na to wszystko ;)

 

To może być też taka lekka osłoda dla tych wszystkich, którzy borykają się z problemami na płytach MSI.

 

Ja mam Tomahawka (nie MAX) i tego sprzętu już nie ma stronie sklepu gdzie go kupiłem. Jak więc napisać recenzję w tym przypadku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Jest jakiś bios do A Pro B450 z września? Nie liczę te co na stronie MSI.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam Tomahawka (nie MAX) i tego sprzętu już nie ma stronie sklepu gdzie go kupiłem. Jak więc napisać recenzję w tym przypadku?

 

Miałem to samo. Zaloguj się do sklepu. Wpisz w wyszukiwarkę google nazwę sklepu i nazwę płyty. Powinno wyskoczyć. Klikasz w link i przechodzisz do swojej płyty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Zaloguj się do sklepu. Wpisz w wyszukiwarkę google nazwę sklepu i nazwę płyty. Powinno wyskoczyć. Klikasz w link i przechodzisz do swojej płyty

 

No nie ma zwykłego Tomahawka na xtreem :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja tak trochę z innej beczki, bo dzisiaj dostałem maila o tej treści od MSI dot. krótkiej recenzji płyty głównej jaką dałem w ramach Kampanii „Shout Out for MSI”

 

 

 

Dziękuję za wsparcie MSI. Doceniamy czas poświęcony na napisanie recenzji. Zapraszamy do skorzystania z tej nagrody!

 

Nagroda: Steam Wallet 25 USD

 

Kod: USD 4.57: ..........

USD 9.12: ............

USD 12.2: ...........

 

 

 

W sumie wpadło 107 zł na konto Steam. Chyba warto było poświęcić te kilkanaście minut na to wszystko ;)

 

To może być też taka lekka osłoda dla tych wszystkich, którzy borykają się z problemami na płytach MSI.

 

No tak, przekupmy ludzi by napisali pozytywne recenzje...

Naprawdę nisko już upadli...

Ciekawe czy tak samo by zapłacili jak byś napisał nieprzychylną opinię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez promocji i tych dodatków MSI jest źle wycenione :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez promocji i tych dodatków MSI jest źle wycenione :)

 

Co sugerujesz dokładnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, przekupmy ludzi by napisali pozytywne recenzje...

Naprawdę nisko już upadli...

Ciekawe czy tak samo by zapłacili jak byś napisał nieprzychylną opinię.

 

Po pierwsze: nie wiesz co napisałem, chociaż masz rację, w gruncie rzeczy była to pozytywna recenzja, ale ja akurat na płytę nie narzekam, a na najnowsze BIOS-y wcale nie czekam jak na wybawienie, tylko traktuję je jak dodatek, ponieważ od pierwszego BIOS-u płyta mi działa w sumie bezproblemowo. Recenzję daję na podstawie własnych doświadczeń, a nie cudzych, więc niby jak miałbym pisać negatywnie o płycie? Miałbym kłamać? W sumie to najpierw chciałem tylko zarejestrować produkt na ich stronie, bo to dłuższa gwarancja o 3 miesiące, ale pomyślałem, że skoro już tam jestem, tbo wyślę również zgłoszenie.

 

Po drugie: co szkodzi spróbować komuś, kto wydał neutralną, mało przychylną recenzję lub nawet całkiem negatywną? Wysyłajcie, dajcie tutaj znać o tym, a potem zgłaszajcie czy dostaliście coś czy nie. Proste? Proste. Potraktujmy to jako test. Myślę, że jeżeli taka recenzja będzie w pełni merytoryczna, to może przejdzie, nawet jeśli będzie ona negatywna.

Edytowane przez addept

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co sugerujesz dokładnie?

 

Że ma za wysokie ceny względem konkurencji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze: nie wiesz co napisałem, chociaż masz rację, w gruncie rzeczy była to pozytywna recenzja, ale ja akurat na płytę nie narzekam, a na najnowsze BIOS-y wcale nie czekam jak na wybawienie, tylko traktuję je jak dodatek, ponieważ od pierwszego BIOS-u płyta mi działa w sumie bezproblemowo. Recenzję daję na podstawie własnych doświadczeń, a nie cudzych, więc niby jak miałbym pisać negatywnie o płycie? Miałbym kłamać? W sumie to najpierw chciałem tylko zarejestrować produkt na ich stronie, bo to dłuższa gwarancja o 3 miesiące, ale pomyślałem, że skoro już tam jestem, tbo wyślę również zgłoszenie.

 

Po drugie: co szkodzi spróbować komuś, kto wydał neutralną, mało przychylną recenzję lub nawet całkiem negatywną? Wysyłajcie, dajcie tutaj znać o tym, a potem zgłaszajcie czy dostaliście coś czy nie. Proste? Proste. Potraktujmy to jako test. Myślę, że jeżeli taka recenzja będzie w pełni merytoryczna, to może przejdzie, nawet jeśli będzie ona negatywna.

Podzielam Twoje zdanie i uważam, że masz rację. Również z tego skorzystałem bo czemu nie skoro jest taka możliwość. Zacznijmy od tego, że nie można podchodzić do tego na zasadzie "pisz pozytywnie bo inaczej nic nie dostaniesz".

 

Nie bądźmy typowymi zawistnymi polaczkami herbu "Hurr Durr" - skoro jest taka promocja to dlaczego miałbym nie opisać moich doświadczeń z płytą - powiem szczerze, że w dobie tych jęków i stęków na MSI poczułem się wręcz zobowiązany by napisać coś pozytywnego na temat Gaming Plus Max i to nawet nie myśląc specjalnie o promocji MSI bo zawsze po zakupie piszę stosowny komentarz na stronie danego sklepu oraz swoje spostrzeżenia by inni mogli w jakiś sposób upewnić się co do zakupu danego sprzętu, promocja MSI to tylko pozytywny zbieg okoliczności i dla mnie dodatkowy miły profit o ile zaakceptują moje zgłoszenie - jeśli nie to też nie będzie biedy bo napisałem prawdę - w skrócie płyta nie robi żadnych problemów i działa normalnie.

 

Kiedyś ASUS dawał za darmo gry do GTX 970/980 - załapałem się na kilka fajnych tytułów AAA typu Rise of the Tomb Raider, Batman Arkham Knight czy Assassin's Creed Syndicate - i co - też miałem z tego nie skorzystać bo "jak to ASUS rozdaje gry za darmo i przekupuje gierkami klientów"? Mamy krytykować inne osoby za udział w promocji jakiejś firmy? Od tego one są.

 

Bądźmy poważni, tak się zdobywa klienta - odpowiednią promocją czy też dodatkową zachętą, takie są prawa wolnego rynku.

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że ma za wysokie ceny względem konkurencji.

To wolałbym obniżke cen niż te promocje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Broń boże na nikogo nie naskakuje przepraszam jeśli to tak zabrzmiało. Chodziło mi o to że ta promocja złożyła się w czasie problemów MSi. Nie jesteśmy głupi i wiadomo że jest to zrobione specjalnie bo trochę pomyjow się niestety przez te wpadki na MSi wylało nie tylko na polskich forach.

I tu zadziałali ludzie od marketingu MSi i to bardzo poprawnie zachęcają do kupna płyt na których nie ma problemów i pojawiają się pozytywne komentarze neutralizując negatywne, takie jest prawo rynku. Gorzej jak by nic nie zrobili bo mogło by to się skonczyc ogromną falą negatywnych komentarzy a to już nie wróżyło by dobrze w dalszej perspektywie rozwoju firmy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wolałbym obniżke cen niż te promocje

 

Ja kupiłem EDGE x570 + RAM 3200c16 huperX RGB + klucz steema 100pln za 950zl. Wolę taka promocje niż symboliczną obniżke. Bo płyta wyszla jakieś 450zl, a za tyle normalnie nikt jej by nie sprzedał.

 

Aktualnie dają chłodzenie AiO i klucz steema. Też lepsze niż obniżka o 100zl.

 

Jak już zostaną tylko klucze steema to lepsza byłaby obniżka. Proste.

 

Bez promocji MSI w swojej cenie nie ma sensu.

 

Broń boże na nikogo nie naskakuje przepraszam jeśli to tak zabrzmiało. Chodziło mi o to że ta promocja złożyła się w czasie problemów MSi. Nie jesteśmy głupi i wiadomo że jest to zrobione specjalnie bo trochę pomyjow się niestety przez te wpadki na MSi wylało nie tylko na polskich forach.

I tu zadziałali ludzie od marketingu

 

Bzdura totalna. MSI bardzo często robi jakieś promocje. Chyba przy premierze nowych płyt również na Intele zawsze dają atrakcyjną ofertę abo przyciągnąć klienta. I te promocje są od pierwszych dni premiery, czyli jeszcze przed wszelkimi opiniami z recenzji i doświadczeń ludzi na forach.

 

Jedyne czego mogli się spodziewać za wczasu, to wiadra pomyj za 16MB kości biosu.

 

Promocje i działanie x570 raczej nie maja żadnych związków z problemami. Największe problemy z tymi płytami mają ludzie, którzy tych płyt nie mają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak na nasze - w czym te modowane BIOSy są lepsze od oficjalnych MSI bo nie mogę rozkminić?

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem, przeleciałem na szybko wszystkie 23 strony i nie znalazłem dokładnego rozjaśnienia, a to co napisał na 1 stronie mi nic nie mówi, nie rozumiem tych skrótów, a nie szukałem w necie wyjaśnienia, sam wiele nie wyjaśnia, nie wiadomo czy to abba czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tutaj niby też coś jest na ten temat ale konkretnego info jak dla mnie brak:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co będzie pierwsze, mobasy na B550, czy biosy dla B350 od MSI :E

Chętnie się przesiądę na nowy chipset, ale msi podziękuję za współpracę. Za tydzień będą trzy miechy odkąd wydali betę biosik.

Edytowane przez smilehunter

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy czy ostatecznie naprawią to że muszę usypiać komputer bo jak wyłącze to odpale go loteryjnie za 50 razem :E już 4 bios teraz mam bete z agesa abb i w tej kwestii nie zmieniło się nic. Czasami jak trzeba rozebrać kompa albo go odłączyć itp to jest to wkurwiające za przeproszeniem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co będzie pierwsze, mobasy na B550, czy biosy dla B350 od MSI :E

Chętnie się przesiądę na nowy chipset

 

Biosy będą 1. B550 raczej nastawiałbym się na styczeń

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

B350 Pro Carbon dostała dostało nowy bios z Agesą ABB,

chyba jako jedyna płyta 300.

Czuje się wyróżniony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nowy BIOS do zwykłych Tomahawków (nie MAX)

Edytowane przez caleb59

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Oj tak, oj tam, nie wiem co zmywakowi znowu się wylało dla zdobycia oglądalności, ale brytyjskie szkoły dobre są....problem w tym, że nie wszystkie  UK to kraj z dużym rozwarstwieniem społecznym i to będzie widoczne także i w szkolnictwie.  Jeżeli się mieszka w tzw councilówce (osiedle domów socjalnych, posiadanych przez lokalne władze i wynajmowanych długoterminowo lokatorom z niskimi dochodami poniżej wartości czynszów komercyjnych) i daje dzieciaka do szkoły w councilówce, a do tego zaniedbuje go tak samo, jak zaniedbują swoje g*****niaki councilowi obywatele, to rzeczywiście, w przyszłości takie dziecko wyrośnie najprawdopodobniej na kolejnego councilowego obywatela z aspiracjami co najwyżej na poziomie bycia lokalnym przedstawicielem firmy farmaceutycznej sprzedającej znieczulające życiowo specyfiki    Dziecko zadbane, wychowane będzie mogło dużo osiągnąć. Prawie wszystko, bo do wszystkiego to niestety trzeba wysłać dzieciaka do jakiegoś Eton College czy cóś. Tam może nie będzie już bardziej mądrzejsze, ale nabędzie kontaktów
    • Chyba Godzillę junior - trochę mała. Ta "losowość" jest świetna w tej grze. Walczyłem ze smokiem i zaraz podleciał gryf i nawzajem się naparzali. Oczywiście wykorzystałem sytuację i pojąłem walkę z dwoma przeciwnikami. Albo jechałem bryczką i gryf wleciał w nią i rozwalił na strzępy czy cyklop, który wpadł do miasta. Dużo takich podobnych akcji jest w tej grze. Nawet jeśli są to tylko skrypty, to nie widziałem czegoś podobnego w innych grach.   Dialogi jeszcze by przeszły, ale nazwy przedmiotów i umiejętności wolałbym mieć oryginalne. Może wyglądają takie akcje śmiesznie i jak był bug, ale dla mnie właśnie czyni tę grę wyjątkową. Lubię to.
    • @galakty Nic. Póki będzie działał nikt nie będzie kazał go demontować, no chyba że kamienica będzie bardzo niskiej klasy energetycznej i trzeba będzie to zrobić by ją podnieść, ale na to są też inne sposoby. Zatem dotąd dokąd będzie sprawny, będzie można go używać. Potem tak jak napisał @RimciRimci ale w dyrektywie jest też opcja używania źródeł na biopaliwa i paliwa alternatywne, zatem dalej zostaje piec na biogaz czy na inne biopaliwa.
    • Polemizowałbym. Wg mnie na to właśnie liczą rządzący, aby ludzie kupili ściemę nazewniczą. Składka ubezpieczeniowa polega na tym, że jest stała. Kup sobie jakiekolwiek ubezpieczenie w prywatnej firmie albo chociaż przeczytaj regulamin oferty. Płacisz stałą składkę x i masz ubezpieczenie od wymienionych zdarzeń na kwotę y oraz pokrycie kosztów leczenia do kwoty z. Tak działają u nas składki społeczne dla DG. Płacisz x i dostaniesz y emerytury/renty/chorobowego (gdzie y w magiczny sposób dla kolejnych roczników dąży do 0). Opłata NFZ jest wyliczana jako procent od dochodu, więc w moim odczuciu jest to podatek a nie składka. Na UoP z kolei wszystkie "składki" są podatkiem naliczanym procentowo od przychodu. Plus NFZ względem prywatnych ubezpieczeń taki, że nie masz limitu kosztów leczenia (o ile się załapiesz na termin w publicznej służbie zdrowia i uważasz ją za satysfakcjonującą). Tak więc dla mnie bliżej tu do podatku, ale też dostajesz "więcej" niż w składkowym ubezpieczeniu. Ja płacę niezbędne minimum do wspólnej skarbonki (kosza), a prywatne mam kupione ubezpieczenie na rok utraty dochodów plus do 2mln kosztów leczenia za granicą.
    • "Ale to tylko teoria spiskowa szurów!!!!"  
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...