Skocz do zawartości
iscw

Aplikacja do przetwarzania tekstu na mowę.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

szukam jakiejś sensownej aplikacji do przetwarzania tekstu (np. ebooków) na mowę. Kiedyś była świetna polska Ivona, teraz jest usługa Amazon Polly, ale nie mogę znaleźć żadnej osobnej aplikacji. Ktoś coś wie, czy pozostał tylko Amazon? Może jest jakaś lepsza bądź tańsza alternatywa dla Amazona?

 

dzięki,

Tomek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a wbudowana w windows nie działa z ebook; od zawsze, tzn od xp działa na plikach microsoft reader, a to rodzaj epub; ale jakość, przynajmniej na xp, niezadawalająca, nadaje się co najwyżej do nauki angielskiego, raczej nie do tworzenia audiobooków; czy wbudowana, albo do ściągnięcia, powyżej xp nie wiem - nazywa się w dokumentacji ms reader text to speech application i book to speech application

 

ps - ale nie jestem pewien, czy te aplikacje dla epub i ta czytająca ms reader to to samo, bo o ile pamiętam nic nie ściągałem, a w ms reader była od razu opcja play z czytaniem - więc niewykluczone, że czyta syntetyzator mowy, który jest do celów ogólnych (w folderze speech w windows), natomiast te aplikacje dla ebooków są lepsze

Edytowane przez glauks

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...