Skocz do zawartości
Harrymaster

Dobry telefon dla niewielkiej dłoni

Rekomendowane odpowiedzi

Hej,

 

Obecnie posiadam Xiaomi Mi A1 jednak z biegiem czasu odczułem, że ten telefon jest zbyt duży jak na moją dłoń. Po kilku upadkach i pojawiających się problemach z zasięgiem chciałbym zmienić tel na coś lepszego i mniejszego jednocześnie. Trzymając się marki - Mi9 jest podobnej wielkości więc odpada, myślałem więc nad Mi9 SE. Jest jeszcze coś innego wartego uwagi w podobnej wielkości? Cena na razie nie gra roli. Szukam czegoś niekoniecznie najlepszego ale mającego najlepszy kompromis między ceną/wydajnością/wykonaniem/softem etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Huawei P20 czy Samsung S9 z droższych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Mi 9 SE i miałem P20 .Mi 9 SE troszkę lepiej lezy w dłoni pomimo większego ekranu , ale P20 to i tak reprezentant bardziej kompaktowych telefonów. Obydwa mogę polecic z tym że Mi 9 ma lepszy ekran , głośnik , lepiej gra na słuchawkach , ma ciekawsze aparaty . P20 jest ciut szybszy , ciut lepsza bateria i szybsze ładowanie , aparat może robi mniej atrakcyjne foty ale ma OIS co pomaga , szybko ostrzy , lepsze portrety i zdjęcia nocne . Dzienne lepsze na Xiaomi do tego szeroki kąt . Filmy ładniejsze na Xiaomi ale z gorsza stabilizacja. Zasięg i jakosc rozmów podobna na wysokim poziomie. Xiaomi ma nadal problemu z powiadomieniami ale ma świetny always on display.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam Mi 9 SE i miałem P20 .Mi 9 SE troszkę lepiej lezy w dłoni pomimo większego ekranu , ale P20 to i tak reprezentant bardziej kompaktowych telefonów. Obydwa mogę polecic z tym że Mi 9 ma lepszy ekran , głośnik , lepiej gra na słuchawkach , ma ciekawsze aparaty . P20 jest ciut szybszy , ciut lepsza bateria i szybsze ładowanie , aparat może robi mniej atrakcyjne foty ale ma OIS co pomaga , szybko ostrzy , lepsze portrety i zdjęcia nocne . Dzienne lepsze na Xiaomi do tego szeroki kąt . Filmy ładniejsze na Xiaomi ale z gorsza stabilizacja. Zasięg i jakosc rozmów podobna na wysokim poziomie. Xiaomi ma nadal problemu z powiadomieniami ale ma świetny always on display.

Dziwna sprawa z tymi powiadomieniami, bo w niedawnej recenzji Mi9 u Mobzilli można usłyszeć, że w zwykłej Mi9 zostało to już poprawione. A tu niby nowszy fon i nie :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zasięg i jakosc rozmów podobna na wysokim poziomie. Xiaomi ma nadal problemu z powiadomieniami ale ma świetny always on display.

MI 9

W skali 1/10 jakość rozmów 7 w porównaniu do moto g6/7 plus ;)

 

Trzasami trzasnie pod rugiej stronie bo np. przełącza sie nadajnik w szojami, i wyłapuje bardziej wysokie tony czyli rozmówca słyszy skrzeczliwy głos jak kobieta mówi, tło bardziej słychać, widać gorsza redukcja tła za to na głosnomówiących jak rozmawiaja dwie osoby nie ma przegłosu.

 

Tak poza tym zasięg jest ok, działanie również ok.

 

 

Powiadomienia działają ok.

 

 

 

pfff edycja

 

wypowiedz dotyczyła MI 9... Nie doczytałam tematu, że chodzi o MI 9 SE...

Edytowane przez chauwa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...