Skocz do zawartości
ShaDow_Pro

Tefelon dla matki (zamiast s7)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje kupić dla matki telefon, obecnie używa galaxy S7 lecz mówi że jest za mały, myślałem o xiaomi redmi note 7, czy bardzo będzie odstawał możliwościami aparatu i płynnością działania?

Ma duży ekran co jest ważne, tylko pytanie czy reszta będzie dużo gorsza od s7?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

plynnosc dzialania ma na dobrym poziomie, mialem go w rekach i fajnie dziala, zdjecia tez dobre robi ale czy to poziom s7 +/- to nie odpowiem, ja zadowolony jestem, pewnie po wgraniu kamerki z pixela bedzie dzialal jeszcze lepiej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz budżet? Do 1000zł? Szczerze mówiąc to S7 był na tyle udany i świetny fotograficznie, że wciąż trudno w tym budżecie o coś realnie lepszego. Względem płynności RN7 na pewno nie będzie odczuwalnie gorszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dla s7 alternatywa są również flagowe.

Szukaj coś pokroju... U11.

 

Edit

A jak do tysia to zenfone 5, zenfone 4.

I powiedziałbym, że HTC u ultra zastąpi s7 chyba w każdym aspekcie, poza właśnie rozmiarem. I wydajność i aparat. Do tego lepszy dźwięk, większy ekran, bateria powiedziałbym, że zbliżona. I spodoba się kobiecie ;)

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie wam za pomoc, w takim razie jeszcze się rozejrzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wygrał redmi note 7 jednak bo "nowocześniej wygląda" i co do działania działa szybciej niż s7 o dziwo, aparat z gcamem jest nawet lepiej niż dobry za te pieniądze.

Dzięki za pomoc i pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o dziwo bo masz go od kilku dni, daj znać za rok :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle ze wystarcza 3 miesiace zeby ocenic czy sie nie "zamula"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu ma zamulać ? Fliper jak dobrze kojarze to sam sie tu rzucasz na forum że wydajnosc procesora nie jest taka wazna wychwalając Oppo które za 2200zł oferowała snapdragona 710 .

Redmi Note 7 w swojej cenie jest świetnym smartfonem i myślę że Snapdragon 660 nie powinnien w najbliższych miesiąc go ogarniaczać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czemu ma zamulać ? Fliper jak dobrze kojarze to sam sie tu rzucasz na forum że wydajnosc procesora nie jest taka wazna wychwalając Oppo które za 2200zł oferowała snapdragona 710 .

Redmi Note 7 w swojej cenie jest świetnym smartfonem i myślę że Snapdragon 660 nie powinnien w najbliższych miesiąc go ogarniaczać.

 

chodziło mi o to, że telefon jest genialnie szybki po kilku dniach użytkowania. Nie jest to po prostu miarodajna opinia, telefony po około pół roku zaczynają pokazywać rogi, jak się już pamięć podręczna zbuduje i zainstaluje odpowiednia ilość apek. I też porównuje kilkuletnie S7 do nowego telefonu, o ci ironio.

 

Co nie zmienia faktu, że dobry zakup -- nigdzie tego nie zaprzeczyłem.

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...