Skocz do zawartości
Flik

Kupno zmywarki

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Dzień dobry.

 

Muszę na szybko kupić zmywarkę. Konkretny model już wybrałem (SIEMENS iQ300 SN636X03ME). Prosiłbym tylko o sugestie w jakim sklepie. Ja waham sie

 

pomiędzy RTV EURO AGD i OleOle!. W tym drugim urządzenie jest tańsze chyba o ok. 100 zł.

 

Chodzi oczywiście o bezproblemową realizację gwarancji i fajnie by było, gdyby sklep oferował usługę wniesienia i instalacji sprzętu oraz zabranie

 

starej. Wiem, że sklepy mają coś takiego (sprawdzałem w sumie te dwa)

 

Czy macie jakieś konkretne sugestie, (jakiego sklepu unikać...), czy to w sumie wszystko jedno i po prostu brać gdzie znajde taniej? Urządzenie chciałbym mieć do soboty.

 

Czy jeśli zmywarka ma standardowo 2 lata gwarancji, to czy warto płacić za przedłużenie, czy sobie to darować?

 

Jak to jest w przypadku towarów wielkogabarytowych kupowanych na odległość (chodzi o realizację gwarancji)? Sklep przysyła kuriera po urządzenie, czy

 

np technika do domu? Czy ktoś mógłby to w paru słowach opisać? Czy co sklep to inaczej?

 

Z dużych rzeczy przez internet kupowałem jedynie TV, który działa bezawaryjnie już 7 lat, a tak to sama drobnica.:D

 

Czy w tej cenie to sensowny wybór? Pewien pan z pewnego portalu o tematyce sprzętu AGD napisał mi, że wszystkie tańsze Bosche (tak do ok 2 tys.) mają

 

plastikowe dno, a tego nie chce.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można zamówić z opcją przywiezienia i zamontowania, zazwyczaj jest to dodatkowo płatne w sklepach....

 

Finalnie kupiłem taką o jakiej pisałem, w jednym ze sklepów o których pisałem. Zamówiłem z opcją odebrania starej uszkodzonej. Panowie nie wzieli ( nie pamiętam dlaczego bo to w

 

lipcu było). Na szczęście opcja była darmowa więc sie nie piekliłem o to.

 

Stara poszła do pana złomiarza. Musiałem zainstalować nową we własnym zakresie, bo w moim rejonie sklep nie miał takiej usługi.

 

Do samego urządzenia absolutnie brak zastrzeżeń. U mnie jest podnoszony kosz górny,szuflada na sztućce, płukanie wstępne i strefa intensywna. Polecam. Tak szczerze to do tej pory

 

używam jednego, może dwóch programów.

 

Wybrana na podstawie wnikliwej lektury portali internetowych zajmujących się tematyką AGD.

Edytowane przez Flik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze, ze chwalisz, mam kupiony ten sam model ale czekam na poskladanie kuchni i podlaczenie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...