Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

chciałem na czas wakacji czyli do początku października zakupić ps4 pro, wiem że kilka dni temu był taki temat, jednak dotyczył zwykłego PS4. Moim pytaniem jest czy w obecnej chwili warto kupić konsole Mój link, wiem, że cena jest wygórowana, jednak dostaje się 100 i 100 zł na zakup gier, więc jest to jakiś plus.

Posiadam telewizor lg uk 6300 mlb, więc chciałem wykorzystać przynajmniej dynamiczne 4k. Myśle, że zakup używanego ps4 pro za 900-1200 zł obarczone jest ryzykiem.

Moim pytaniem jest czy warto się zainteresować wymienioną wyżej ofertą? Czy lepiej poczekać na inną promocję.

Jeśli jest już podobny wątek poruszający obecne oferty ps4 pro, to proszę o uświadomienie mnie w poście niżej, możliwe że nie zauważyłem.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Myśle, że zakup używanego ps4 pro za 900-1200 zł obarczone jest ryzykiem.
Tak samo pomyśli ten co będzie od ciebie kupował :) Tym bardziej, że zapewne masz zero reputacji (jak niemal wszyscy na Allegro).

 

Grania będzie zaledwie ok. 2,5 miesiąca, a strata gigantyczna! Gdy zaś na używanych niewielka. Po prostu znajdź wiarygodnego sprzedawcę z gwarancją i to nie rozruchową, tydzień czy miesiąc, ma być pewien swego towaru.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łykaj bez strachu nawet używkę pski się raczej nie psują. Nie mniej możesz też nówkę dużo nie stracisz. Nawet jak przyjdzie wielki piątek czarny to imo sony da cene 1.5k + gre dla polaków robaków i ani centa mniej. Swoją drogą imo nie ograsz wszystkiego nie siedząc ciągle przy konsoli do października.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie róbcie sobie jaj. Na Allegro używana z roczną gwarancją Sony od supersprzedawcy jest za 1200 zł itp.

 

Kto kupi od przypadkowego menela drożej? Tacy menele owszem kupują za 1750 potem wystawiają za 1500, a podobni im menele wystawiają po 1400, robią sztuczny tłok, sztuczny tłum i im się wydaje, że to normalne ceny gdy NIKT tego nie kupuje, bardzo nieliczni trafią na jelenia. Jeśli dodatkowo kupi nowe gry to strata będzie na poziomie horroru. Gdy to samo na używanych będzie minimalne rzędu 20%.

 

To nie stare czasy gdy "menel" mógł udowodnić, że nie jest menelem. Fakt, że to było kupił - 200 pozytywów, sprzedał - 5 pozytywów, ale to coś znaczyło, nie to co teraz 0 pozytywów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogra ogra. Ja rok temu w wakcje sporo pyknełem exów.

Zobaczymy moją wydajność ile tego pyknę. Na razie jestem rozjechany ilością promek na psn xD wczoraj kupiłem Dirt Rally VR i mi zerwało śmigło wygląda jak gówno ale zabawa jest doskonała. Gram też w Zone of Enders na VR i ps2 nostalgia mocno.

 

Nie róbcie sobie jaj. Na Allegro używana z roczną gwarancją Sony od supersprzedawcy jest za 1200 zł itp.

 

Kto kupi od przypadkowego menela drożej? Tacy menele owszem kupują za 1750 potem wystawiają za 1500, a podobni im menele wystawiają po 1400, robią sztuczny tłok, sztuczny tłum i im się wydaje, że to normalne ceny gdy NIKT tego nie kupuje, bardzo nieliczni trafią na jelenia. Jeśli dodatkowo kupi nowe gry to strata będzie na poziomie horroru. Gdy to samo na używanych będzie minimalne rzędu 20%.

 

To nie stare czasy gdy "menel" mógł udowodnić, że nie jest menelem. Fakt, że to było kupił - 200 pozytywów, sprzedał - 5 pozytywów, ale to coś znaczyło, nie to co teraz 0 pozytywów.

Hmmm nie przesadzaj większość gier kupujesz po 79zł nowych na płytach i parę gierek po 150-160 + steelbooki jak używki były po 120-130zł bez sb. Ja nie wiem jak na razie może z 2k zł może trochę więcej na gry wydałem wszystko w promkach z odbiorem osobistym i ciężko taniej kupić używki z shipem żeby mi się chciało czekać chyba, że się z zagramanicy zamawia z nie polskimi pudełkami. Dodatkowo jak wyczekasz na promki na psn to potrafi być naprawdę tanio tylko płytki nie ma ale za to masz od razu i nie musisz polować. Poza tym imo 1200 ziko to jest cena jak chcesz pogonić szybko i się z konsolą nie bujać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...