Skocz do zawartości
Rajdian

Telefon do 1200

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szukam telefonu do 1200zł.

Zależy mi by płynnie działał przez ok 2lata, posiadał dosyć dobry aparat, oraz NFC

a50 będzie dobrym wyborem? Widziałem, że w empiku za tyle są.

 

Obecnie mam Honora 8 z którego jestem mega zadowolony jednak, powoli bateria już nie daje rady no i ekran po 2 latach w koncu został uszkodzony, małe pęknięcie.

 

Czekam na wasze propozycje dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 1000 jest Zenfone 5 ktory spelnia wymogi i bedzie moim zdaniem lepszym wyborem od A50.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

za 1000 jest Zenfone 5 ktory spelnia wymogi i bedzie moim zdaniem lepszym wyborem od A50.

Nie lepiej 5z? Trochę dołozyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej 5z? Trochę dołozyć?

 

jak mozesz dolozyc to tak , w kwesti wydajnosci i audio dobry wybor , glowny aparat tez ma fajny . Od siebie polece rowniez Mi 9 SE za 1400 idzie juz wyrwac , rowniez fajny kompaktowy i świeży telefon.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o emagu? Jak z gwarancja? Bo nie powiem fajnie by było przecebulić 300stówki na telefonie XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Empik i emag udostępniają tylko platformę sprzedażowa. Faktycznie kupujesz od bestceny czy kogoś innego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

realizacja gwarancji w tym przypadku moze byc utrudniona i nie lepiej zadac sobie pytanie czy nie lepiej wziac telefon po prostu z chin zaplacic paypalem i miec od nich troche gwarancji?

 

zaoszczedzony $$$ mozna miec na nastepny telefon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Meizu 16x- amoled z dobrym nagłośnieniem + aparat ma OIS + b. dobrze wykonany. Edytowane przez adam32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@adam32 jak wyglada sprawa baterii? tez nie za duza jak w mi9se ale moze lepiej trzyma?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Meizu 16x- amoled z dobrym nagłośnieniem + aparat ma OIS + b. dobrze wykonany.

 

Jest się czym podniecać imo w takiej cenie mimo procesora. Czyżby główny konkurent dla coby nie powiedzieć świetnego zenfona 5 (świetny tylko przez pryzmat swojej aktualnej ceny oscylującej koło 1000zl).

Edytowane przez Petru23

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Zenfone 5z kosztuje na dzień dzisiejszy od 1500 zł wzwyż.

2. Miałem go w ręku mówię o Meizu 16x// śmigał fajnie// zero lag// świetny ekran // świetnie gra i świetne zdjęcia robi + świetnie wykonany// dlatego tu o nim wspomniałem.

Edytowane przez adam32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

meizu nie ma NFC (: Proponuje Zwiększyć budżet i kupić Zenphone 5Z, Xiaomi Mi9T lub Oppo Reno Z. Będziesz o wiele bardziej zadowolony jeśli jesteś w stanie doinwestować 200-300zł więcej do interesu.

Jeśli nie, to zwykły Zenphone 5 jest OK, ale można się przyczepić czy przypadkiem za rok snap 636 będzie trochę mulić

Edytowane przez fliperpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

snap 636 na dzien dzisiejszy nie jest juz demonem, mowie to na podstawie redmi note 5 z tym prockiem, dziala ok ale jednak, jest to bardziej budzetowy procek niz wybor na dluzszy czas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A50 jak chcesz dosyć spory ale lekki telefon to jak najbardziej. Ostatnio go testowałem i dobrze wypadł pod każdym względem poza czytnika na ekranie, ten jest słaby i lepiej korzystać z odblokowywania przez rozpoznawanie twarzy, które działa szybko i sprawnie. Długi test A50 na moim kanale od wczoraj.

Jak kupujesz w empiku to patrz kto sprzedaje. Jeżeli sprzedawcą jest empik to można brać, jak inna firma to lepiej nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na morele w alarmie cenowym za 1170zl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na morele w alarmie cenowym za 1170zl

Dzięki za informacje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz prawdę mówiąc już sam nwm.

 

Najbardziej mnie w tej chwili 9t przekonuje. I jestem w stanie dołożyć te 200-300 stówki najwyżej telefon kupie w Wrzesniu, bo w Sierpniu wyjeżdżam na wakacje a jak wiadomo na nich się nie oszczędza.

 

Kupiłbym tą Asusa 5 ale jednak jak piszecie, że ten procek już teraz ma problemy, to wolę doinwestować a cieszyć się dłuższą płynnością.

 

Kiedyś kupiłem budżetowo moto g3 i wszystko było ok przez pierwsze 4 miesiące, potem ten teoretycznie czysty android zaczął tak mulić, że korzystanie z niej było męczarnią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z nfc?

Na stronie asusa masz z5 za 1500zl, zenfona 5 za 1039zl.

Dobra oferta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi 9t niby ma NFC, według specyfikacji

 

Tak wieć chyba będe szukał 9t spełnia wszystkie moje wymagania na dodatek nie ma Nocha a duży wyświetlacz. Do tego dobry aparat, większa bateria. Rozmiar podobny a jednak Xiaomi ma wiekszy ekran. No i jest cieńszy.

Edytowane przez Rajdian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś jeszcze mógłby się wypowiedzieć? Co do 5z to przeszkadzają mi w tym telefonie dwie rzeczy notch(w przypadku tego telefonu jest zbyt duży. Jedyny jakiego bym zniósł to łeska.) Oraz czytnik Lini z tyłu a nie w ekranie.

 

Coraz bardziej kusi mnie zabranie mi9lub mi9t z chin. Jednak w przypadku 9t z zakupem bym sie wstrzymal bo cena tego telefonu leci mega w doł. Tydzien temu był 50 dolców droższy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jesli w gre wchodzi import z chin placac paypalem masz gwarancji troche i w 1200 bys sie zamknal tylko trzeba by promke wypatrzyc jakas

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...