Skocz do zawartości
Barti131

Zestaw do oceny Ryzen

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, czy taki zestaw będzie działał ? i czy będzie zauważalna różnica w takich grach jak BF1 w stosunku do i5-4460

MSI B450M PRO-VDH PLUS

AMD Ryzen 5 2600

Ballistix Ballistix Sport LT, DDR4, 8 GB,3200MHz, CL16

 

oraz stary zasilacz Antec VPF 550W (będę w przyszłości wymieniał na nowy)

Edytowane przez Barti131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie piszesz jaką masz grafe - ale pewnie z 10-20 klatek byś miał więcej - na 1060 jest przy na i5 70-80 na 2600 coś koło 90-100

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie piszesz jaką masz grafe - ale pewnie z 10-20 klatek byś miał więcej - na 1060 jest przy na i5 70-80 na 2600 coś koło 90-100

1050ti

 

BF1 na tym procesorze słabo działa.

Jak BFV w takiej konfiguracji 1050ti z ryzen 2600 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szału nie oczekuj, tu zarówno procek jak i grafa niedomagają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze raczej grafa nie domaga - zainstaluj afterburner z rivatuner i zgraj w BF1 i zobacz co cię blokuje - pewnie GPU jest na 100% a CPU raczej się nie przemęcza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadna i5 ponizej 8smej generacji nie trzyma stabilnego fpsu w bf5, sa niby jakies opcje, ktore pozwalaja to w miare ogarnac, ale tak czy siak dropy są i to spore, a to przez to, ze brakuje wątków już, i7 drugiej generacji by juz tutaj zrobila robote. Grafa moze zostac, ale procek wymien. Jezeli chodzi o ram to bierz w dwoch kosciach, nie bierz jednej.

 

Poza tym sam miałem jakiś czas i5-2500k i w bf5 miałem dropy do 30-35 klatek, to bylo nie do zniesienia po prostu, u mnie akurat wszystko wspolgralo z 1060.

Edytowane przez z4zu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mysle, ze raczej grafa nie domaga - zainstaluj afterburner z rivatuner i zgraj w BF1 i zobacz co cię blokuje - pewnie GPU jest na 100% a CPU raczej się nie przemęcza

Właśnie w BF mi procek niedomaga

 

Żadna i5 ponizej 8smej generacji nie trzyma stabilnego fpsu w bf5, sa niby jakies opcje, ktore pozwalaja to w miare ogarnac, ale tak czy siak dropy są i to spore, a to przez to, ze brakuje wątków już, i7 drugiej generacji by juz tutaj zrobila robote. Grafa moze zostac, ale procek wymien. Jezeli chodzi o ram to bierz w dwoch kosciach, nie bierz jednej.

 

Poza tym sam miałem jakiś czas i5-2500k i w bf5 miałem dropy do 30-35 klatek, to bylo nie do zniesienia po prostu, u mnie akurat wszystko wspolgralo z 1060.

 

Teraz chcę kupić jedną kość 8gb a gdzieś za kilka miesięcy dokupić drugą kość

Edytowane przez Barti131

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...