Forum PCLab.pl: Wydajny Cube PC GTX 1080 Zotac AMP 16GB DDR4 HyperX FURY Ryzen 5 1600x - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Informacja

Przed założeniem nowego tematu zapoznaj się z regulaminem działu. Wątki niezgodne z regulaminem lub bez podanej ceny przedmiotów będą usuwane.

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Wydajny Cube PC GTX 1080 Zotac AMP 16GB DDR4 HyperX FURY Ryzen 5 1600x ASRock B450m Pro4, SilentiumPC Fortis 3, Vero L2 500W, TT Core v21 Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   MadeThug 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 11 Lipiec 2019 - 22:28

Witam,

sprzedaje swój komputer stacjonarny, jest to bardzo wydajna jednostka MicroATX w stylu Cube Case na obudowie Thermaltake Core V21.

Jestem grafikiem, sprzęt pracował przy obróbce grafiki w PS, stał tylko w jednym miejscu, w klimatyzowanym pomieszczeniu.

Jest to PC w którym za wydajność odpowiada karta firmy Zotac model 1080 AMP! 8GB GDDR5X (Micron) oraz procesor AMD Ryzen 5 1600x 4.0 Ghz turbo, socket AM4, 6 rdzeni, 12 wątków, 16MB Cache. Dodatkowo 16GB Ram DDR4 od Kingston model HyperX FURY 2400Mhz Cl15, płyta główna ASRock B450m Pro4. Wszystko zasilane jest przez SilentiumPC Vero L2 500W Bronze. Procesor chłodzony przez SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2, dodatkowo w obudowie oprócz fabrycznego dużego wentylatora z przodu, zamontowane są 2 dodatkowe wentylatory od Be quiet! model 140mm Pure Wings 2. Dzięki temu obudowa jest bardzo chłodna, a sprzęt pracuje niesłyszalnie gdy nie jest mocno obciążony (internet, filmy itp.) Karta graficzna również zarządza wentylatorami tak że podczas lekkiego obciążenia nie jest słyszalna (jak ktoś chce to wartości wentylatorów można sobie ustawić samemu programem od ZOTAC)

Obudowa typu Cube Case od Thermaltake to jedna z najlepszych MicroATX na rynku, model v21 z OKNEM, obudowa ma 4 takie same ściany, 2 wentylowane z magnetycznymi filtrami przeciwkurzowymi, jedną z nóżkami oraz jedną z oknem. Dzięki temu możemy dowolnie ustawić i skonfigurować sobie jednostkę, Okno może być z boku, z góry, Karta graficzna może być w pionie lub poziomie. Dodatkowo jest to jedna z najlepiej wentylowanych obudów na rynku.

Pod tym linkiem można zobaczyć "co potrafi" jak wiele jest opcji kustomizacji oraz jak można skonfigurować chłodzenie (ile można tam dołożyć rzeczy)

https://www.ttstoreu...-micro-chassis/

Sprzęt jest w świetnym stanie wizualnym oraz 100% sprawny technicznie, większość rzeczy to prawie nowe komplety z pudełkiem na gwarancji. PC jest prawie gotowy do pracy, trzeba tylko dołożyć dysk twardy i zainstalować system.

-Procesor: AMD Ryzen 5 1600x 4.0 Ghz turbo - komplet z pudełkiem. Gwarancja w X-kom 36mcy do 28.10.2021

-Karta graficzna: Zotac GTX 1080 AMP! 8GB GDDR5X - karta plus pudełko zastępcze. Gwarancja do 15.05.2020

-Płyta główna: ASRock B450m Pro4 - komplet z pudełkiem. Gwarancja w Sferis 24mcy do 23.01.2021

-Pamięć ram: HyperX FURY 2400Mhz Cl15 - kupione pod koniec 2018 roku, pamięci mają dożywotnią gwarancję producenta, niestety nie mogę znaleźć paragonu więc raczej nie obowiązuje, plus taki że HyperX to jedne z najlepszych pamięci na rynki i się po prostu nie psują, dlatego też Kingston daje dożywotnią gwarancję.

-Chłodzenie CPU: SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2 - komplet z pudełkiem. Gwarancja w eMag 24mcy do 12.05.2021

-Zasilacz: SilentiumPC Vero L2 500W Bronze - komplet z pudełkiem. Gwarancja w Electro 36mcy do 15.05.2022

-Obudowa: Thermaltake Core v21 - komplet z pudełkiem, kupiona na początku 2019, nie znalazłem faktury niestety więc bez gwarancji ale to obudowa... jest cały osprzęt i wszystkie śrubki.

Cena 2900zł

Sprzęt wyceniałem poszczególnie po niższych cenach używanych podzespołów, a niektóre moje podzespoły są prawie nowe na pełnej gwarancji. Podchodzę do sprawy uczciwie i tego samego oczekuję od kupującego. Nie dodałem do wyceny wentylatorów Be quiet - dodaje je gratis do PC.

Zapraszam do obioru osobistego w Płocku oraz do PW

Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek
Dodaj obrazek

Sprzedany

Ten post był edytowany przez MadeThug dnia: 18 Lipiec 2019 - 13:37

Strona 1 z 1